Widok

Stwórzmy paczkę super Babek

Jak w tytule, jeśli chcecie razem ze mna stworzyć super paczka szczęśliwych Babek piszcie.
Poszukuje pań, które są wolne maja dużo czasu, chcą coś w życiu przeżyć;
Wycieczki te dalekie i bliskie
Spełnianie pasji
Spełnianie marzeń
Taniec
Namiot
Może kamper, albo motocykl
Koszasz zwierzęta kwiaty masz dusze romantyczki jesteś zwolenniczka gór morza jezior lasów. Piszcie kochane śmiało. Posiadam miejsce w którym możemy razem spędzać czas jak tylko dusza zapragnie. Ognisko, blisko jeziora otoczona lasem kajak rower. Możemy razem cieszyć się radością, ale tez wspierać rada otucha kiedy przydarzy się rozterka. Bądźmy ostoja dla siebie wspólnie.
Jeśli jesteś w przedziale 45- 60, poszukujecie swobody szczęścia radości piszcie śmiało. Razem stwórzmy grupę przyjaźni opartej na zaufaniu, szczerości i uczciwości.
Jeśli zainteresowało cię moje ogłoszenie pisz e-mail, dużo kobiet jest wolnych i samych iz nasze dzieci układają swój świat. My możemy stworzyć coś nowego dla nas wspaniałych mam które musiały zrezygnować wcześnie ze swoich marzeń, bo dzieci dla nas były najważniejsze i dalej są, ale oni teraz myślą jak zdobyć świat. Wiec czemu my nie możemy na nowo zdobyć tego świata?...
Rozmowę możemy przenieść z publicznego na prywatna, piszcie e-mail. Do zobaczenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj swojego emeila, to napisze do ciebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wunjo75@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Zaprzyjaźnię się z Facetem (37 odpowiedzi)

Masz 185-187 cm wzrostu. 35-50 lat. Wyższe wykształcenie. Zdrowy na ciele i umyśle (przede...

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

do góry