Widok

Stworzono chorobę, by zarabiać na sprzedaży leków

Tutaj macie wywiad z Dr David Martin, który opowiada jak robiono wałki z patentami. Wspomina również o tym, że wirus nie został do tej pory wyizolowany a cała akcja jest motywowała zyskiem firm farmaceutycznych. Firmy te celowo tworzą sztuczną chorobę, aby potem zarabiać na jej leczeniu.

Zastosowano rozwiązania, które mieszczą się w definicji broni biologicznej.

Polecam posłuchać. Może ktoś przetłumaczy na polski, aby więcej osob mogło to odebrać. full interview: There is no variant... not novel... no pandemic. Dr David Martin with Reiner Fuellmich - https://www.brighteon.com/a569c7c9-9572-47ed-ba3c-130b0c13aa55
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

o czym Ty chłopie piszesz..
straciłam trzy bliskie mi osoby poprzez tą ,, wymyśloną ,, chorobę ;/
sama ledwo z życiem uszłam !
nóż w kieszeni mi sie otwiera jak czytam takich płaskoziemców !!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Wg oficjalnych danych na C19 zmarło w Polsce ~75k osób spośród 38M Polaków. Przy czym zgony czysto kowidowe to (również wg oficjalnych danych) ok 20% tej liczby. Czyli na samego kowida zmarło ok. 15k osób czyli 0,04% populacji. Inaczej mówiąc: 1:2500
Zakładając, że grono rzeczywiście bliskich to powiedzmy (dla okrągłego rachunku) 25 osób, to co setnej osobie w Polsce przydarzyła się śmierć kogoś bliskiego z powodu kowida.
Śmierć 3 bliskich osób przydarzyła się zatem, jak łatwo wyliczyć, co milionowej osobie. Ze statystycznego punktu widzenia masz zatem niewiarygodnego wręcz pecha.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zachowaj sobie te obliczenia dla siebie. Z taką empatią stanowisz pewnie jakiś ułamek promila wśród społeczeństwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mam empatię. Widziałem pięknego niebieskiego rosyjskiego kota na rękach Afganki. I chciałbym przygarnąć. Ja pierniczę. Oni naprawdę to zrobili. Na serio obrabiają nas zdjęciem bednej, wygnanej dziewczyny z kotem. No ja się zleję. Z rosyjskim, niebieskim, rasowym kotem. No nie mogę

https://youtu.be/gNDmDZi05dY
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobno historia powraca. Jako farsa. Ale jak nazwać powrót farsy? ;>

Całkiem niedawno Józio Bidet zapowiadał, że nie zobaczymy amerykańskich helikopterów nad amerykańską ambasadą w Kabulu.
W takim razie, zgodnie z tą zapowiedzia, wszyscy mieliśmy kilka dni temu zbiorowe deja vu
Ale to pikuś.
Całkiem prawdopodobne, że na zdjęciach z Sajgonu z 1975r i Kabulu z 2021r jest dokładnie ten sam egzemplarz helikoptera CH-46 Sea Knight o numerze seryjnym 154038
https://warisboring.com/from-saigon-to-kabul-the-tragically-ironic-tale-of-the-little-sea-knight-that-could/

Nazwanie tego chichotem historii to eufemizm. Skłonny jestem podejrzewać, że Stwórca ma poczucie humoru rodem z Monthy Pythona :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ura bura, teraz same chojraki, bo tempo zachorowań obecnie nie jest wielkie. Już zapomnieli, jak ratownicy szukali wolnych miejsc w szpitach, bo dziennie przybywało tysiące chorych. Pewnie ci chorzy mieli tylko pecha, że akurat wszyscy musieli zachorować w jednym czasie, bo przecież statystycznie wszytko było w granicach normy. Co tam śmierć, najważniejsze, żeby procenty się zgadzały,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

> jak ratownicy szukali wolnych miejsc w szpitach, bo dziennie przybywało tysiące chorych

Ratownicy szukali miejsc w szpitalach, bo pomimo fizycznej dostępności łóżek i oddziałów, były one niedostępne wskutek błednych działań administracyjnych rządu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tiia. Jeden mądry w kraju jest, a reszta tumany, nie potrafią zorganizować służby zdrowia. Ciebie na ministra obojętnie jakiej branży powinni powołać. wszystko chodziłoby jak z zegarku szwajcarskim. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na jakiej podstawie stwierdzono c19? Test pcr daje falszywe wyniki.
Jezeli to co mowisz jest prawda, to za pare miesiecy pewnie zdziesiatkuje talibow.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Talibowie powinni wejść w covidową narrację. Żaden nieimperialny kraj nie może istnieć bez imperialnych pleców. Oni orientują się na Chiny i wydaje się to być dobrym pomysłem. Dogadywać się z nimi jest łatwiej niż oszalałym zachodem, co ostatnio faceta sztangistę dopuścił do rywalizacji z kobietami na olimpiadzie, ale to tylko jaskrawy nic nieznaczący przykład obrazujący dlaczego z talibami rozmawiać dałoby się rozsądniej. Nie wiadomo, co tam się właściwie stało. Okupanci zostawili tam technologię, co zupełnie nie jest w ich stylu. Niepokojące to eufemizm
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę tęsknotę za chrześcijańską ortodoksją na wzór islamski.
Czy na prawdę nie może być czegoś po środku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Możliwe, że zostawili dla armii afgańskiej. Liczyli na to, że ta będzie się miesiącami wykrwawiać w bratobójczej walce z talibami. A tu zonk...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adolf Hitler nie wpadł na to, żeby wycofać Wehrmacht i zostawić broń volksdeutschom żeby się wykrwawiali w walkach z Polakami. Amerykanów to się wszyscy boją, ale z otwartymi ramionami to witał ich chyba tylko Antoni Macierewicz. Libia bardzo tęskni za Kadafim, Syria jednogłośnie wybrała Asada, a za Husajnem tęskni wielu, ale tam jest jeszcze ten podział na Szyitów i Sunnitów, więc to nie jest takie proste. Egipt miał zacnych patriotów w kręgach wojskowych, sprawnie uciekł spod noża i gra suewerennie. A najbardziej to obrywają Kurdowie. To jest dziwne, że oni jeszcze istnieją. Ich kobiety i dzieci mają często takie dziwne, słowiańskie rysy twarzy. Dobry naród, szlachetni ludzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj macie polską transkrypcję z załączonego wcześniej wywiadu. https://pubmedinfo.org/2021/08/23/sars-cov-2-w-kontekscie-patentow-sprzed-20-lat/?fbclid=IwAR2auWSTRfPQguRyLgIxvInqsoGoirdJBp5YcH7ZKsdBBMsNYEO2-LGAfGw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry