Kamila Wiosna

Przedłużanie rzęs

Gdańsk, Wajdeloty 26/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bożena - opinia Pani Kamila jest perfekcjonistką w swoim zawodzie. Klientki traktuje bardzo...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Laura - opinia Jestem bardzo zadowolona z wykonania rzęs Pani Kamili.Dużo czasu poszukiwałam...
~Laura
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Pola - opinia Bardzo polecam ! Profesjonalizm w każdym calu.
~Pola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Paulina - opinia Profesjonalna usługa. Pani Kamila idealnie dobiera stylizację rzęs. Miła...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Marta - opinia Zdecydowanie polecam! Super rzęsy.
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Laura - opinia wątek zamknięty Najlepsza stylistka rzęs w Trójmieście! Serdecznie polecam!:)
~Laura
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra jakość usług. Już kilkakrotnie byłam na przedłużaniu rzęs. Pani...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Mariola - opinia wątek zamknięty Chodzę regularnie od kilku miesięcy i nie widzę żadnego powodu aby...
~Mariola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 stycznia 2022

Kinga - opinia wątek zamknięty Byłam pierwszy raz, i z wykonanej usługi przedłużania rzęs jestem bardzo...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Oliwia - opinia wątek zamknięty Bardzo miła Pani Kamilka , profesjonalnie wykonane rzęsy idealny dobór rzęs...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Pięknie wykonane rzęsy. Efekt koncowy przeszedl moje oczekiwania. Polecam.
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu.Pani Kamila jest bardzo dokładna .Gorąco polecam .
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Pięknie wykonane rzęsy. Efekt koncowy przeszedl moje oczekiwania. Polecam.
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Jakość usług na najwyższym poziomie. Stylizacja rzęs dopasowana indywidualnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Katarzyna Ch - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, rzęsy dobrane do typu urody. Wielka dbałość o higienę....
~Katarzyna Ch
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2021

Dagmara Smolnicka - opinia wątek zamknięty Dziś byłam u Kamili po raz pierwszy i już wiem, że zostanę tam na zawsze :-)...
~Dagmara Smolnicka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm. Rzęsy dobierane są odpowiednio do...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Sarah - opinia wątek zamknięty Pani Kamila, jest super profesjonalna, traktuje każde oko/ klientkę...
~Sarah
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 listopada 2020

Sandra - opinia wątek zamknięty Rzesy piekne, dopracowany jest każdy szczegół- bardzo polecam!
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe, super kontakt...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry