Widok

Stypa

Drogie kelnerki! byłyście ubrane w dżinsy i brudne koszuliki jak do sprzątania a nie do obsługi. z zaplecza wychodziłyście roześmiane na salę gdzie mieliśmy stypę. trochę powagi!!! talerze zabierane były zanim wszyscy skończyli jeść, drugie danie rozdawane gdy wazy z zupą stały jeszcze na stole. więc albo macie etykę i pewne zasady kelnerskie głęboko gdzieś albo poprostu jesteście amatorkami. Pomalowane paznokcie na żółto, no okej. ale by były zadbane a nie poobdrapywane. sztuczne kwiaty, ogólnie wystrój straszny. oraz najważniejsze. filiżanki do kawy rozdaje sie po zjedzieniu posiłków a nie stawia się od razu. a na pewno już nie z lewej strony!!! po za tym były nie przetarte przed postawieniem na stół. w filiżane mojego ojca znależliśmy kawałki porcelany. brakowało tylko tego żeby się tym zadławił. trochę profesjonalizmu!!
Moja ocena
Kirkor kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie się nie zgadzam !!!
Rozumiem, że Państwo byliście w żałobie, rozżaleni i nieszczęśliwi... ale jestem po kilku imprezach i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Wspomnę, że i smutna uroczystość odbyła się w tym samym czasie...

Współczuję, ale asolutnie się nie zgadzam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A dopuszczasz możliwość, że u Ciebie było ok, a innego dnia nie? Napisz, że wg Ciebie lokal warty polecenia, ale nie kwestionuj innych ocen, bo mogą być rzetelne. Mogła się zmienić obsługa, która przecież pracuje na zmiany, prawda?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie nie zgadzam się z tą opinią.Byłam w Kirkorze na kilku imprezach okolicznościowych również i na stypie. Stoły pięknie nakryte w zależności od rodzaju okoliczności kelnerki bardzo sprawnie podawały przygotowane potrawy a jedzonko zawsze było przepyszne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeżeli szukacie miejsca na stypę sprawdzoną i godna polecenia zapraszam na http://www.stypyikonsolacje.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry