Subway

Bary Fast food

Gdynia, 10 Lutego 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Potworna obsługa wątek zamknięty Za kanapkę zapłaciłem przed jej podgrzaniem, sprzedawca w sumie nie wiedział...
~Pan Konsument
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2015

obsługa wątek zamknięty jestem zdegustowany poziomem obsługi
~grz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Aleksandra Bałdyga - opinia wątek zamknięty Witam, Razem ze znajomymi przybyliśmy pierwszy raz do Subway w centrum...
~Aleksandra Bałdyga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Szczeże mówiec,,,, najlepszy subway w Polsce. wątek zamknięty świetna obsługa, miła, pomocna. Kanapki zawsze świeże , tak samo ciastka :))....
~wysoki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2012

Ocena wątek zamknięty Subway jest świetny to najlepszy wybór gdy jesteś głodny , ale nie masz dużo...
~Yoshi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

Najlepsze jedzenie na szybko! wątek zamknięty Jeżeli napisałbym, że jest to najlepszy fast-food to pewnie nie do końca bym...
~tom
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 marca 2011

Mniam :) wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Fajna atmosfera. Jedzenie bardzo pyszne. Warto...
~Maciek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

MMMMMMMM!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Natknęłam się na Subwaya przypadkiem i jestem baaaarddzzzzooooo...
~Zuźka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

:) wątek zamknięty Czysty przypadek, a raczej po prostu głód sprawił, że trafiłem i to w sumie...
~bywalec
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

zostałam stałą klientką wątek zamknięty dzisiaj byłam w subwayu pierwszy raz i wrócę tam napewno. Super smaczne to...
~asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry