Widok

Suche i szorstkie dłonie

Pilnie poszukiwany krem do rąk , który zapewni im odpowiednie nawilżenie i ochronę. Pracuje w supermarkecie przy wykładaniu towaru i mam strasznie zniszczone dłonie :( Może znacie jakiś dobry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, ale stosuję jedynie domowy sposób z olejem kokosowym, bądź miodem :) Polecam spróbować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prostu sparować czy jakoś wcześniej przygotować mieszankę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi pomogły kremy Ziaja, np. z awokado lub bawełną. Jest wiele rodzai, próbowałam chyba wszystkie, są fajne. Nie drogie (4-6 zł), dostępne praktycznie w każdym markecie czy sklepie firmowym Ziaja (np. sklep boczny w Carefour obok Rossmanna czy Manhatan poziom 0). Szybko sie wchłaniają, dłonie nie są tłuste. Może i Tobie przypadną do gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mediderm :) nie pachnie ale super nawilża i odżywia :) wielka, 1 kg butla z pompką za około 25-30zł. Pomaga też przy lekkich oparzeniach. Mały 100ml krem do torebki za około 7zł. Do kupienia w aptekach.
http://www.doz.pl/apteka/p61575-Mediderm_krem1_kg

Albo krem Biały jeleń - z kozim mlekiem. Rewelacja i ładnie pachnie ;) mam delikatną skórę, pęka między palcami jeśli mam np. nie takie mydło lub płyn do mycia naczyń. Te kremy u mnie świetnie się sprawdzają :)
http://www.ezebra.pl/product-pol-27658-BIALY-JELEN-HIPOALERGICZNY-KREM-DO-RAK-KOZIE-MLEKO.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może zainwestować w rękawiczki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukaj kremów, które zawierają w sobie masło shea. Niestety ale z wiekiem tak bywa,ze dłonie nie wyglądają już tak jak wcześniej Robią sie bardziej żylaste. Sama mam 40 lat i myślęze jeśli chodzi o twarz to jest bardzo dobrze, gorzej jest jednak z dłońmi... Te zdradzają wiek albo wręcz pokazują ze mam więcej bo również mam w robocie do czynienia z różnymi drażniącymi środkami do rąk tak wiec jest jeszcze gorzej niż u Ciebie...Zastanawiam się czy mozna odwrócić ten stan ;/ Ale chyba nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jak nie jak tak :) Fajna jest parafinka warto jest sobie raz na jakiś czas pozwolić na to.Jak nie parafinka to jeszcze jest opcja zabiegów. Na przykład kwas hialuronowy, mezoterapia , endermologia. Nie robi sie ich jedynie na twarz, na rączki również ( jak myslisz czemuj wiele gwiazd na pudlu ma takie ładne dłonie ? Bo sobie wszystko poprawiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No muszę przyznac,ze ja tylko kremy do rąk stosuję, może z raz czy dwa byłam na tej parafinie ale wiekszych efektów nie widziałam. Skora mi troche wiotczeje.Dłonie jak u 50 latki no dramat . Stosowałaś jakiś z tych zabiegów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem. Wszystkie . Najlepsze dał chyba kwas hialuronowy. Sprawił,ze skóra nie jest już taka wiotka oraz dłonie są gładsze. Poza tym jest to dość bezpieczny zabieg ponieaz kwas hialuronowy nie wiem czy slyszalas ale wystepuje naturalnie w organizmie czlowieka tak wiec to nie szkodzi i nie ma ryzyka ze cos ci sie odrzuci. Daje to szybkie efekty bo widzisz je juz jakies 2-3 dni po zabiegu. Codziennie warto jest rowniez stosowac krem z filtrem. Nie tylko na twarz ale i na dlonie bo slonce potrafi je psuc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge sie jeszcze zapytac gdzie chodzilas na ten kwas? I ile sie trzyma ten zabieg? Trzeba go powtarzac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No trzeba. Z tego co rozmawialam z lekarzem ktory wykonywał ostrzyknięcia to efekt trzyma się do roku. Kwas się wchłania tak wi ec skora dloni bedzie powracała do starego wyglądu i to trzeba będzie powtórzyć. Sama jednak jestem prawie pól roku po zabiegu i wszystko dobrze się trzyma nie widzę róznicy, jak na razie cieszę sie młodszym wygladem. Kwas robiłam u doktora Michajłowskiego w jego klinice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napiszesz jaki jest to koszt? I czy to boli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znieczulili mnie kremem emla tak więc nie bolalo tak bardzo. Nie było to przyjemne ale chyba bardziej działała tutaj psychika, że coś mi akurat wstrzykują. Nie jestem w stanie na dzień dzisiejszy Ci napisać ile to kosztuje ponieważ robiłam jak już wspomninalam wczesną wiosną. Poza tym miałam w pakiecie z endermologią tak wiec inaczej się to liczy ( w pakiecie jbyło taniej). Tutaj masz telefon: +48 791 604 604 / Sama sie dopytaj. Jesli nic sie nie zmieniło to pierwsza wizyta jest tam za darmo to ci powiedzą czy u ciebie to da efekt czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
oczywiście pan Michajłowski. Kolejny po panu Sowińskim reklamujący się na forum.

Reklama, reklama - pranie mózgu już od rana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup sobie w aptece krem z mocznikiem i smaruj na noc :) możesz też założyć rękawiczki takie kosmetyczne bawełniane, żeby ręce siedziały całą noc w takiej nawilżającej kąpieli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie najlepszy jest drogeryjny garnier http://www.garnier.pl/cialo/piekno/potrzeby/krem-do-rak dokładnie ten, szybko się wchłania dobrze nawilża i nie pozostaje na skórze na zewnątrz długo, a skóra jest naprawdę miękka i nawilżona, ja go stosuję cały rok :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam balsam SOS do bardzo suchej skóry firmy Evree - taki w białym opakowaniu z czerwoną zakrętką, a z naturalnych specyfików - masło shea.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
garnier czerwony ten jest dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosuje poprostu wazelnie i nivea. Niestety po przes skóre wnika bardzo mało witamin. Żadne preparaty z Francji za tysiące złoty nie dadzą rewelacji.

Zapytał bym na jakie czynniki sa narażone ręcę: zimna woda, nie chęć do niszenia rękawiczek, wrażliwość, chemikalia w pracy.

Kiedyś pracowałem w produkcji jedzenia no i odkażanie rąk co godzina. Rany miałem na 2-3 mm Dlatego codziennie zacząłem korzystać z wazeliny a potem z Nivea i pomagało jeszcze w tym samym dniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam oleju kokosowego, moim zdaniem najlepszy kosmetyk nawilżający ;) a sama mam bardzo suche dłonie i zwykłe kremy do rąk pomagają tylko na chwilę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja stosuję zabieg parafinowy, albo pilling z kawy. I codziennie krem do rąk, najczęściej z garniera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewelacyjne kremy do rąk ma polska Wytwórnia Kosmetyków Mariza - naprawdę polecam .
Katalog : http://mariza-kosmetyki.eu/katalog/

Zakupy online zawsze z 30% zniżką pod linkiem : http://mariza-kosmetyki.eu/rejestracja-klient-bezposredni/

A jak któraś lubi być Konsultantką to może sobie zarabiać na sprzedaży :)
zawsze 30% zarobku z każdego kosmetyku bez względu na wysokość zamówienia i pierwsze dodatkowe 5% bonifikaty już od 170 zł .
Darmowa rejestracja na stronie : http://mariza-kosmetyki.eu/rejestracja/

-brak wpisowego
- bezpłatny Katalog ( otrzymasz Pocztą )
-dodatkowy specjalny program z PREZENTAMI dla nowych osób
-liczne Konkursy i Promocje
-nie wymagamy regularnych zamówień - sama decydujesz kiedy zamawiasz
-możliwość rezygnacji w każdej chwili.
- zamówienia składasz przez internet na Strefie konsultanta lub telefonicznie/mailowo

więcej info na stronce http://www.mariza-kosmetyki.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój problem z suchymi dłońmi zniknął po zastosowaniu tego kremu:
https://destin.atw.com.pl/shop/product/22/3337,balsam-do-rak-nawilzajacy.html

jest jeszcze wersja mocniejsza:
https://destin.atw.com.pl/shop/product/22/3336,krem-do-rak-regenerujacy.html

Mam pewność, ze sa to kremy naturalne, bez chemii i ropochodnych - ważne, by zwracać na to uwagę, gdy się często smarujemy takim kosmetykiem.

Po rejestracji w systemie Cashback ma się 25% rabatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Ziaję lub jeśli dłonie są bardzo suchę i np. pęka skóra, to polecam krem z witaminą A - do kupienia w każdej aptece za grosze :) Jest tłusty, ale można aplikować na noc i troszkę sobie zregenerować dłonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krem aktywny eloderm mi bardzo pomógl. Krem z mocznikiem jeszcze bardziej mnie niestety uczulil. Stosowanie emolientu eloderm wyleczylo zbolale dlonie, ale kupilam w aptece, nie w drogerii, bo juz mialam dosyc tych drogeryjnych nawilzaczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co widze to ostrzykiwanie jest polecane ale sama nie chcialabym za bardzo sie na to wbrac. Bo normalnie w swiecie sie takich rzeczy boje i chyba bym odplynela na fotelu. Sa moze jakies zabiegi dajace realne efekty ale bez igiel? Bo parafina nie pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli dłonie są suche to warto najpierw wykonać peeling, który będzie skutecznie złuszczał zrogowaciały naskórek (maksymalnie 2 razy w tygodniu). Następnie nakładamy krem (jeden z podanych wyżej, który dobrze nawilża).
Jest to prosta metoda i dość skuteczna.
Ślubujemy już niebawem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kąpiele w siemieniu lnianym a później jakiś krem ożywczy np neutrogena z maliną nordycką a najlepiej dexeryl. Po pierwszej tubce ziaji z mocznikiem-rewelacja po drugiej żadnych specjalnych efektów. Ja nie lubię się aż tak bawić ale jak zmuszę się do siemienia to zawsze jest. Kiedyś na noc wcierałam sobie w dłonie glicerynę i na to rękawiczki. Ale chyba najefektywniejsza jest mezoterapia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz przebarwienia to na pewno pomoże laser. Jeszcze są wykonywane endermologia oraz maximus. Są to rodzaje masazu. Mialam wykonywaną endermologię na ręce. To nie prawda ze robi sie ja jedynie na pupe czy uda bo sa rozne glowice. Poczatkowo nieb ylo efektu i czulam sie troche zawiedzona ale im dalej w las tym efekt byl coraz lepszy. obecnie moje dlonie wygladaja lepiej. chociaz mam swiadomosc ze pewnie za rok bede musiala powtorzyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie to robilas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na sklodowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny jest koncentrat do rąk tołpa. Ja mam niedoczynność tarczycy, więc dla mnie suche dłonie są na porządku dziennym ;) Tylko ten produkt faktycznie u mnie działa. Próbowałam teraz farmona krem z siemieniem lnianym niby też do suchych dłoni, ale z podkulonym ogonem wróciłam do tego tołpy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie najlepiej się sprawdza najzwyklejszy krem nivea. Jest bardzo silnie nawilżający, u mnie wystarczy raz dziennie posmarować dość grubą warstwą i już :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Był taki krem neutrogena. On naprawdę daje radę z takimi problemami, więc jesli jeszcze nie próbowałaś, to polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko i wyłącznie HUDOSIL - najlepszy z najlepszych, nic innego mi nie pomoglo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cóż ja od siebie polecam regenerum, dobrze działa na skóre, miałam od nich też krem do stóp i naprawde daje radę... a wierzcie mi stopy mam strasznie suche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

garnier czerwony albo neutrogena ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam ten sam kłopot, strasznie suche dłonie, kremy jakieś mam ,ale srednio pomagaja, chcialabym cos naprawde mega nawilzajacego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

suche dłonie kiedys, to była moja zmora. Teraz juz nie mam tego problemu, ale co sie namęczylam z tym, to moje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i co pomogło? bardzo jestem ciekawa, chetnie wyprobuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosowałam to serum https://www.notino.pl/regenerum/hand-care-serum-regenerujce-do-rk/p-490737/ i naprawde skóra odzywiona, nawilzona , bardzo sobie chwale. Cena przystepna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dziekuje za polecenie :) zamowie go sobie i mam nadzieje, ze pomoze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Dino jest taki fajny krem do rąk aloesowy. kosztuje jedynie 2,45 zł i naprawdę jest rewelacyjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapytaj w aptece o krem z mocznikiem. Kilka złotych kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

neutrogena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do rąk uzywam kremu silnie regenerującego z Bielendy z tej nowej linii In Good Hands, polecam bardzo dobre kosmetyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie śmiej się ale na noc obsiusiaj dłonie i bez wycierania ich idż spać...no co mam powiedzieć -działa...podobno mocz dostarcza dużo potrzebnych skórze składników do regeneracji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Szukam prawnika rozwodowego (25 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

Wybielanie zębów (27 odpowiedzi)

Czy znacie jakieś domowe sposoby na wybielanie zębów.A może jakaś pasta o cudownym działaniu?...

do góry