Widok

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie?

Hej,
dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W wakacje będę świadkową, więc zależy mi na czymś naprawdę wyjątkowym. Słyszałam o luziku na Świętojańskiej i jakimś sklepie na przeciwko Bałtyckiej. Gdzie jeszcze można się rozjerzec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep na przeciwko Bałtyckie ma ładne sukienki tylko na wystawie, po bliższym przejrzeniu to szaty, nie polecam.
Ja suknie ślubną kupowałam w Madonna w Gdyni na Wielkopolskiej, wiem że mają też ładne sukienki na wesele.

Bardzo dziękuję. Obawiam się, że ceny są bardzo, bardzo wysokie :(

Zobacz na Asos lub Zalando :) Zależy też jaki masz budżet. Napisz, to wtedy łatwiej mi będzie coś polecić :)

w gdańsku w Fashion Outlet są dwa duże sklepy tylko z sukienkami wizytowymi, wybór ogromny, sukienki są nowe, ceny przystępne zaczynają się już od 200 zł. w jednym miejscu masz wybór nie musisz latać po całym trójmieście:)

Które dokładnie masz na myśli?

AniaLove też u nich kupowałam. Ogólnie zgadzam się co do koronek i takich jasnych stylizacji. Niedawno na imprezę rodzinną kupowałam sukienkę, pudrowa, ładnie układająca się do ciała, http://sukienki.damskie.net/sd-sukienki-wieczorowe.html pięknie wygląda teraz w letnich stylizacjach, a na wesele taki krój jak najbardziej pasuje.

Moja dziewczyna zawsze kupuje przez internet.
Ja polecam sklep Centrum w Gdyni mają piękne suknie weselne

Ja wolę od razu zamawiać przez internet. I rzadko mam problem z doborem rozmiaru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez zawsze zamawiam w internecie, pisałem juz dwa razy w jakim sklepie ale cały czas ktoś kasuje mój post ???

tutaj za mawiałam https://e-sukienki.pl/sukienki-na-wesele-kolekcja/
do góry