Widok

Suknia Ślubna do Nigerii

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam omalo co nie zostalam naciagnieta przez kobiete ktora sie nazywa Davydenko Darya. Pisze ze chce mi zaplacic za suknie 380 dolarow do kuzyna do Nigerii. Mam wyslac poczta. I podac swoje dane. Takie dane dostalam od niej :

To jest adres wysyłkowy:
Name : Bayo Owolabi
Address: No 150 Ago ilorin street Mokola.
City: Ibadan
State: Oyo
Country: Nigeria
Zip Code: 23402
Phone Number: +234709567800

Omalo nie dalam sie nabrac i zaczelam sprawdzac czy dane ktore mi podala wogole istnieja az natrafilam na ten artykol ze to oszusci. Dlaczego nikt z tym nic nie robi i tego gdzies nie zglosi i nie ujawni!!!! Jak to wogole jest mozliwe ze sie z polkami kontaktuja. Omalo co sie nie dalam nabrac!! Kobietki uwazajcie!!! Żądam Żeby ktoś coś z tym zrobił!!!!! Dodam że jetsem z Bydgoszczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolino, stary numer. Zetknąłem się parę razy, nawet samochód chcieli przez paypala kupić, nie mówiąc o bogatym królu wioski któremu trzeba pomóc przelać kilka milionów euro:)
Kiedyś to miało nazwę "oszustwo nigeryjskie".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tak. Ja od zeszłego czerwca do kwietnia tego roku dostałam kilkadziesiąt maili z propozycją kupna mojej sukni ślubnej. Maile niby n=były z różnych adresów, inne dane, ale o dziwo ten sam adres do wysyłki paczki :) No to już jakis żart ze strony oszustów, żeby tyle maili pisać i ciąż te same kity wciskać miesiącami, chociaż zawsze im odpisywałam, że im to sukni nie sprzedam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pierdziele dobrze ze sie nie dalam nabrac i to sprawdzilam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja wlasnie dzis na ten adres mialam wyslac tel , ktory wystawilam na KUP_SPRZEDAJ , osba pisala ze jest bialorusinka a mam wyslac dla kuzyna w nigerii i ze zaplaci mi zamiast 150 dolarow to 280 tylko musze szybko wyslac .zobaczymy co z tego wyjdzie .adres do wysylki ten sam jak powyzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasy nie dostaniesz.... tylko nie wysyłaj w ciemno!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Uwaga-na-oszustow-Klienta-na-suknie-z-Nigerii-pytanie-do-dziewczynktore-wystawialy-ogloszenie-t212989,1,11.html
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Tym razem naiwność sięgnęła na Południe Polski. Ściema całkowita!!! Nawet dostawałam kilka maili z "banku kupującego" ,że jak tylko dostaną potwierdzenie nadania przesyłki to od razu uruchamiają przelew do mnie , bo " mają zabezpieczone te pieniądze na koncie swojego klienta tylko żeby nie padł oszustwem i dla naszego wspólnego bezpieczeństwa potrzebują to potwierdzenie". Moja głupota sięgnęła dalej i dostali potwierdzenie! I jeszcze było niby ok, do chwili kiedy zaczęłam dostawać maile zarówno z "banku jak i od "klienta" ,e teraz już "tylko muszę Western Union przesłać "nadwyżkę" bo oni przelew międzynarodowy muszą zrobić na wyższą kwotę niż mi należna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam dokładnie tą samą sytuację. Zastanawiam się co teraz z tym zrobić. Czy można zablokować paczkę, która została wysłana, ale nie jest dostarczona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie też napisała
Wysłała mi potwierdzenie wpłaty na 130euro
Pisała ciągle o pilnej wysyłce że jej środki są zamrożone na koncie do momentu kiedy nie nadam paczki ona nie może przelać ich na moje konto że mam wysłać potwierdzenie nadania paczki na ich konto.
Napisałam że nadam paczkę dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie.
Teraz piszą mi 3-4 wiadomości e-mail zastaszają że jak nie wyślę paczki sprawa trafi na policję.
Tylko jaki ja mam obowiązek wysłać paczkę bez zaksięgowania środków na moim koncie na podstawie potwierdzenia nie wysyłam.
Idę dziś z tym na policję
Potwierdzenie jest lewe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie napisała wczoraj że chce kupić telefon który wystawiłem za równowartość 90euro za 150 euro odpisałem że jak przesle pieniądze mojemu bratu w Turcji to tel wyśle mojej siostrze do Kanady a wtedy ona wyśle do Boliwii mojej babci która przemyci pod spódnica telefon do Nigerii dla Bayo Owolaba.
Dziekuje wszystkim za ten post bo pewnie dał bym się nabrać tym dziadom. Ogłoszenie było na jaslo4u. Dzięki i uwazajcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowniez otrzymalem e-maila. Od samego poczatku podejrzany e-mail. Myśłała/myśłał (nie wiemy jaka jest płeć oszustki/oszusta), że głupiego znalazła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry