STUDIO AŻ

Salony mody ślubnej

Gdynia, Sędziowska 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosia - ocena Duży wybór,przystępne ceny,wspaniała obsługa czułam się komfortowo mimo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Polecam salon wątek zamknięty Kupiłam w Studiu AŹ suknię, która w początkowej wersji była na mnie za duża w...
~Ani
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam skorzystanie z usług Studia AŻ Pani Ania bardzo pomogła mi...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam salon pod każdym względem! Ceny sukni są dużo niższe, a wybór...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Szukasz sukni - wybierz się do Studia AŻ! wątek zamknięty Zgadzam się z poprzednimi opiniami i również polecam wszystkim przyszłym...
~Becia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

Absolutnie polecam!!! wątek zamknięty Studio Aż wygrywa ze wszystkimi trójmiejskimi salonami w każdym aspekcie!...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Strzał w dziesiątkę!! wątek zamknięty Do tego salonu trafiłam po wizytach w "tych" znanych salonach, gdzie babki...
~Ania Nowak-Wasilewska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

POLECAM wątek zamknięty To był mój pierwszy salon na liście w poszukiwaniu sukni ślubnej i zarazem...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Super wątek zamknięty przystępne ceny bardzo duży wybór naprawdę godne kupienia , dla każdego...
~rurka102
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

GORĄCO POLECAM! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, w którym znalazłam "tę jedyną" najpiękniejszą suknię na...
~wife-to-be
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam ten salon za przystępne ceny, bardzo duży wybór i miłą...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry