Salon Sukien Ślubnych

Salony mody ślubnej

Gdańsk, Grobla III 17/18/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia wątek zamknięty Fajna obsługa, ludzkie podejście do każdego typu figury, rodzinna atmosfera:)...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Salon Memolia był miejscem do którego weszłam i od razu wiedziałam, że wrócę...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam bardzo ten salon suknie przepiękne i duży wybór. To był pierwszy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 października 2017

profesjonalna obsługa! wątek zamknięty Piękne kreacje, nietuzinkowe dodatki, przystępne ceny. To domeny Memolia...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Polecam wątek zamknięty Odebrałam właśnie suknię ślubną- jestem bardzo zadowolona i mogę wszystkim...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Polecam wątek zamknięty W tym salonie kupiłam moja suknię ślubną. Polecam, wszystko odbyło się bez...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Koszmar wątek zamknięty Wizyta w Salonie Ślubnym Memolia miała w sobie wszystko, czego nie powinna....
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

STANOWCZO ODRADZAM! wątek zamknięty Chciałam podziękować Salonowi Memolia za suknię ślubną, która z wymarzonej...
~panna młoda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Polecam Salon Memolia wątek zamknięty Maleńki salonik z prawdziwymi perełkami :) Przemiła obsługa, ceny przystępne....
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Polecam Salon Memolia wątek zamknięty Przy pomocy salonu Memolia udało mi się sprzedać swoją suknię ślubną. Kontakt...
~Ola P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Polecam Salon Memolia wątek zamknięty Szukałam w paru salonach mojej sukni ślubnej, ale nic nie mogłam znaleźć. W...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Suknie ślubną znalazłam na pierwszej wizycie (a dodam, że weszłam z ulicy,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Najlepszy salon w 3mieście! wątek zamknięty Każda przyszła Panna Młoda znajdzie tutaj coś dla siebie. Piękne suknie,...
~Karla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Rewelacyjny salon wątek zamknięty Zakupiłam moją wymarzoną suknię w salonie Memolia. Pani właścicielka jest...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

super salon! wątek zamknięty Pierwszy salon który odwiedziłam i od razu strzał w dziesiątkę. Powiedziałam...
~Mała82
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

100% polecam :) wątek zamknięty szczerze polecam salon sukien ślubnych...obsługa bardzo miła i profesjonalna,...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

polecam! wątek zamknięty bardzo miła, spokojna, cierpliwa i kulturalna obsługa. Właścicielka ma super...
~reba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Memolia wątek zamknięty W tym salonie była bardzo miła i pomocna obsługa. Co do oferty to sporo...
~Adriana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

ŚWIETNE MIEJSCE POLECAM wątek zamknięty Salon memolia na prawdę spisuje się na medal. Trafiłam tam w sumie...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam!!! Udało mi się wypożyczyć idealną dla siebie suknię. Rozmiar...
~Nerka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry