Sun City

Solaria

Gdańsk, al. Grunwaldzka 158/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam to solarium wątek zamknięty Polecam solarium z całego serca, chodzę tam od kilku lat i jestem bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

Nigdy nie pojde ponownie wątek zamknięty Kobieta ktora pracuje w solarium city forum, chyba probuje byc...
~Klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

bardzo zadowolona wątek zamknięty Bardzo fajne solarium.bylam bo kolezanka mi poleciła.Mila obsluga ,oprócz...
~Karina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Opinia wątek zamknięty obługa bardzo miła, wiedzą jak doradzić żeby klijent był zadowolony....
~Tamara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

super solarium wątek zamknięty prosze sie nie przejmowac opiniami w polsce to norma ze ktos chce zepsuc...
~sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Pierwsza wizyta w tym solarium :))) wątek zamknięty W dniu dzisiejszym miałam okazję być pierwszy raz w tym solarium:).Zapoznano...
~KLIENTKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Obsługa wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalnym podejściem do klienta i...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

jedyne solarium w mieście gdzie mogę się zrelaksować wątek zamknięty Lubię to solarium ze względu na przyjemne korzystanie z niego. Obok...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Obsługa fatalna wątek zamknięty Obsługa fatalna na ulicy grunwaldzkiej, pani bardzo nie miła..
~Aleksander
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2016

Nina - opinia wątek zamknięty Polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa a salon oraz łóżka utrzymane w...
~Nina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Beznadziejna obsługa!!! wątek zamknięty Solarium jest otwarte dla klientów do godziny 22.00. Niestety, przychodząc o...
~Zniesmaczona
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Miło, zawsze świeże lampy wątek zamknięty Miła obsługa, dobre kremy, przede wszystkim zawsze czysto. Jedyne do czego...
~Marta:)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Magda - opinia wątek zamknięty Czytając negatywne opinie odnośnie czystości na solarium, jak i obsługi...
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

Solarium wątek zamknięty Obsługa bardzo miła, atmosfera na prawdę sympatyczna. Ale kabina i samo łóżko...
~klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

SOLARIUM SUN CITY wątek zamknięty Super solarium,jestem stała klientką zawsze wychodze pięknie opalona (bardzo...
~Bożenka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Mega Polecam !! wątek zamknięty Bardzo dobre lampy ! Obsługa bardzo miła :) Strasznie miły klimat gdzie żadko...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Tutaj niczego nie brakuje. Świetna obsługa, nieraz się słyszy, że panie w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Magda - opinia wątek zamknięty O ile nic złego nie mogę powiedzieć o lampach bo te rzeczywiście są dobre -...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2015

nie polecam korzystać! wątek zamknięty Usługi oferowane przez salon oceniam na 1. W kabinach ''maty'' bądź...
~klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

wcale nie jest tak świetnie wątek zamknięty ceny maja bardzo wysokie, a jakosc niestety nie idzie z tym w parze, od...
~xxx
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
114

postów

85

wątków

do góry