SUN CITY

Solaria

Gdańsk, Kartuska 195A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty Bylam pierwszy raz bo kolezanka mi polecila.Fajne przytulne solarium.lozka...
~kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Byłam w tym solarium pierwszy raz i chętnie wrócę tam ponownie. Bardzo miła...
~Paula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Sun city 2 wątek zamknięty Solarium na kartuskiej wszystkim polecam 1000% Obsługa sympatyczna czekając...
~Darek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Izabela - opinia wątek zamknięty Sun City Solarium, jest najlepszym solarium. Lampy sa mega dobre, obsługa...
~Izabela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Jest to najlepsze solarium na jakim byłam, obsługa bardzo mila, nie mam...
~Karolina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Dominika - opinia wątek zamknięty Najlepsze solarium w Trójmieście :) Nie wiem skąd się biorą te złe opinie ....
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Polecam :) wątek zamknięty Super lampy opalajace, obsługa bardzo miła, która umie doradzić. Jak...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

od Właścicielki na temat opinii wystawianych wątek zamknięty DRODZY KLIENCI proszę o branie "poprawki na opinie"ktore są tu wystawiane...
~Włascicielka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Nie POLECAM wątek zamknięty Bylam 1i ostatni raz!!obsluga nie mila! Lozko brudne. Nie polecam!!
~KASIA
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

super!!! wątek zamknięty Polecam goraco. Mila obsluga, super klimat!
~klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Najlepsze wątek zamknięty Bardzo dobre solarium za przystępną cenę. Zawsze czysto i co najważniejsze...
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalny sprzęt, wspaniała i miła obsługa, przystępne ceny :)
~Lena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

suuuuper wątek zamknięty super, gorąco polecam. Miła obsługa.
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Pierwszy raz odwiedziłam solarium na Kartuskiej. Jestem bardzo pozytywnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Monia - opinia wątek zamknięty Goraco polecam kochanie nigdzie nie znajdziecie lepszego solarium i łóżek:-)...
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

polecam wątek zamknięty czysto, personel uśmiechnięty, promocje, mogłoby być taniej :)
~mysza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry