Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
olek - ocena nowy temat Mialem z ta firma kontakt ponad 2 lata temu.. Daje 6 bo mieli uczciwa oferte...
~olek
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 marca 2024

Adam - ocena nowy temat Polecam wszystkim zainteresowanym firmę SunSol. Pełny profesjonalizm,...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 marca 2024

Jan - ocena nowy temat Dobra obsługa profesjonalne podejście błyskawiczna realizacja. Ekipa...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 marca 2024

Grzegorz - ocena nowy temat Chcę wyrazić moje zadowolenie ze współpracy z firmą SunSol. Począwszy od...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 marca 2024

Magda - ocena nowy temat Choć rozważałam inne firmy, jednak przekonał mnie pełen profesjonalizm SunSol...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 marca 2024

Paula D - ocena nowy temat Zarówno proces sprzedaży i projektowania instalacji, jak i montaż jak oraz...
~Paula D
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 marca 2024

Paweł D - ocena nowy temat Rekomenduję firmę SunSol jako solidnego i godnego polecenia wykonawcy...
~Paweł D
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 marca 2024

Michal Ziolkowski - ocena Mogę z czystym sumieniem polecić firmę SunSol i doradcę pana Rafała...
~Michal Ziolkowski
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 marca 2024

Paulina - ocena Zainstalowałam panele ponieważ miałam wysokie rachunki za prąd. Instalację...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 marca 2024

Irena - ocena Konkretne odpowiedzi na pytania, kompetentna ekipa. Bardzo pomocni, rozwiali...
~Irena
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 marca 2024

Agnieszka - ocena Firma solidna i profesjonalna. Bardzo dobry kontakt, pracownicy bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 marca 2024

Jakub - ocena Naprawdę polecam tą profesjonalną firmę. Jestem bardzo zadowolony z...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2024

Róża Lis - ocena Bardzo profesjonalny zespół. Zaproponowano mi trochę droższe panele, ale z o...
~Róża Lis
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2024

Magdalena - ocena Z usług firmy SunSol korzystałam kilka miesięcy temu, na potrzeby instalacji...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2024

Krzysztof - ocena Polecam wszystkim zainteresowanym firmę SunSol. Pełny profesjonalizm,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 marca 2024

justyna - ocena Polecam firmę SunSol wszystkim tym, którzy szukają profesjonalnej i...
~justyna
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 lutego 2024

Jarosław Wereszczyński - ocena Zdecydowanie polecam firmę SunSol która niedawno wykonała instalację...
~Jarosław Wereszczyński
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 lutego 2024

Ewa - ocena W pierwszej kolejności chciałam podziękować panu Tomaszowi Jarosiowi za...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 lutego 2024

Aleksandra - ocena Firmę SunSol wybrałam z polecenia i jestem bardzo zadowolona z usług tej...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 lutego 2024

Marek - ocena Jestem bardzo zadowolony z jakości i terminowości wykonanych prac przez ekipy...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry