Super-Kantor

Kantory Lombardy Skup metali kolorowych, szlachetnych

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 149

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia Bardzo dobry kantor, ceny podlegają negocjacji, miła obsuga
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

Szymon S - opinia wątek zamknięty Super Obsługa. Dogodne godziny otwarcia (sobota). Polecam!
~Szymon S
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 października 2021

Przyjemna obsluga wątek zamknięty Byłem w ubiegłym tygodniu. Wymieniałem kilka tysięcy funtów. Pani mnie...
~Mryku
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Skupuja niepotrzebne zloto wątek zamknięty Mialam sporo starego zlota w domu - za darmo mi to wycenili i wyszłam od nich...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

świetna lokalizacja /negocjajcja cen -polecam wątek zamknięty Doskonały dojazd, przesympatyczna obsługa.Kursy zawsze b.dobre a przy karcie...
~Eliza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Stała klientka wątek zamknięty Polecam Super Kantor. Wymieniam tam EUR regularnie i jestem bardzo zadowolona...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Wymiana euro wątek zamknięty Polecam bardzo dobre ceny wymiany waluty
~Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Witam, sprzedałam w Super Kantorze biżuterię złotą po bardzo dobrej cenie....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

POMOGLI wątek zamknięty Kantor na Oruni odwiedziłem sugerując opiniami. Choć czytając je...
~Jędrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Ha! wątek zamknięty jako jedyni w trojmiescie zalatwili mi nigdzie niedopstepne Jeny!...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Rzeczywiście super kantor wątek zamknięty Przejeżdżałem nie raz obok tego kantoru ale zawsze myślałem ze jak w takim...
~Zigu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Jeden z lepszych w Trójmieście, zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Największy atut to elastyczność, miła obsługa i profesjonalizm działania....
~Endrju
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Bardzo dobre kursy wątek zamknięty Polecam jak ktoś potrzebuje EURO. Szybko i sprawnie
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Super placówka wątek zamknięty Szybko, sprawnie i rzetelnie. Kompleksowa obsługa i fachowa wiedza. Gorąco...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Rzetelna obsługa wątek zamknięty Szybko, sprawnie, rzeczowo. Tak w wielkim skrócie można opisać przebieg...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Profesjonalnie i komfortowo! wątek zamknięty O 'Super Kantor' dowiedzialam sie od znajomych. Potrzebowalam wymienic...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Uczciwie ! wątek zamknięty Musiałem zastawiać łańcuszek na 2 tygodnie. Odebrałem po 10 dniach z...
~Romek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

taniej niz w Pruszczu Gdańskim wątek zamknięty jestem z Pruszcza Gdańskiego, gdzie kantory maja wywindowane ceny walut....
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Super jest ten Super- Kantor wątek zamknięty Rewelacyjna lokalizacja, duży parking, a z parkingu zaledwie parę kroków do...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Polecam Super-kantor :) wątek zamknięty Systematycznie wymieniam niewielkie kwoty. Do tej pory robiłam to w Gdańsku...
~Marlena P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry