Widok
Super Liceum , Super Klimaty, warto iść
Polecam 9, jest super. Nie za ciężko, nie za lekko jeśli chodzi o naukę. Bardzo wyważone. Za to klimat w szkole rewelacja. Rzadko się taki zdarza. Prawie każdy kto tam trafił jest w pozytywnym szoku i łza się kręci jak trzeba ją opuścić. Studia po 9 - bez problemu.
Moja ocena
IX Liceum Ogólnokształcące
kategoria: Szkoły średnie
poziom nauczania: 6
wyposażenie: 5
zajęcia dodatkowe: 5
bezpieczeństwo: 6
ocena ogólna: 5
5.4
* maksymalna ocena 6