Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Teresa - ocena Dyrekcja szkoły namawia (zmusza poniekąd) rodziców i uczniów, żeby się...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Szkoła godna polecania, ale... wątek zamknięty Ukończyłam 9LO w tym roku (2019) z wyróżnieniem, co nie było trudne....
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Maturę zdawałam już 10 lat temu ale nadal wspominam okres liceum jako jeden z...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Dla mnie najlepsza wątek zamknięty Szkoda że się wypowiada mnóstwo osób z zewnątrz. Każdy kto tam chodził da...
~Konrad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

IX LO dobra szkoła wątek zamknięty Moja córa kończyła tą szkołę. Uważam, że jest w porządku, nie wydawałam...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

IX LO w Gdyni - dobre liceum wątek zamknięty Moja córa kończyła tą szkołę. Uważam, że jest w porządku, nie wydawałam...
user_137694328363
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

niby fajnie, niby nie wątek zamknięty Największą zaletą tej szkoły jest fakt, że organizuje ona wymianę uczniowską...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Szkoła z poziomem wątek zamknięty Za rok maturki i już się boje na samą myśl, że będę musiał... tą szkołę...
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Z całego serca nie polecam tej szkoły. Nauczyciele nie są nawet za uczniami a...
~Anonim
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Najlepsza ! wątek zamknięty Jestem w IX w klasie biol- chem Większosć mojej klasy miało powyżej 155 pkt...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Anonim - opinia wątek zamknięty Po przeprowadzce szkoła zmieniła się nie do poznania. Zniknęła cała aura...
~Anonim
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Stawiam na IX! wątek zamknięty Jestem uczennicą, która chodziła do tej szkoły jeszcze przed zmianą budynku....
~K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Szkoła która rozwija wątek zamknięty Pomimo zmiany lokalozacji szkoły oraz połączeniu "dziewiątki" z "czwórka"...
~Uczeń Klasy 2
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Jest gorzej wątek zamknięty Po przeniesieniu budynku z centrum do orłowa ta szkoła to istny dramat....
~Uczeń 3 klasy liceum
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Liceum marzeń dla człowieka normalnego wątek zamknięty Witam, polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem szkoły...
~zdolny, ale leniwy uczeń
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2010

Polecam wątek zamknięty Niedawno zacząłem uczyć się w IX i powiem szczerze, że szkoła jest...
~O.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2009

Rewelacja wątek zamknięty Szkoła jest bardzo dobra. Oczywiście ci, którzy chcą "przebimbać" cały okres...
~Vilfredo
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Zdecydowanie polecam "dziewiątkę"!! wątek zamknięty Super szkoła!! Miła atmosfera, wspaniałe grono pedagogiczne. Nauczyciele są...
~JAA-94
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Super Liceum , Super Klimaty, warto iść wątek zamknięty Polecam 9, jest super. Nie za ciężko, nie za lekko jeśli chodzi o naukę....
~Igi
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Niesamowita szkoła wątek zamknięty Szkoła niesamowita, ze specyficzną atmosferą, fajnymi ludźmi i naucycielami....
~Zadowolony
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

27

wątków

do góry