Pomimo zmiany lokalozacji szkoły oraz połączeniu "dziewiątki" z "czwórka" nasze liceum nie straciło ani na poziomie nauczania ani na relacjach nauczyciel-uczeń.
Prawdą jest że owa przeprowadzka sprawiła, że w szkole można odczuć lekkie zamieszanie oraz chaos patrząc na samo wyposażenie placówki oraz tłumy na korytarzach.
Jednak nie ma to wpływu na poczucie bezpieczeństwa które jest przecież ważne dla osób do tej szkoły uczęszczających.
Jeśli chodzi o kwestie zajęć indywidualnych nie jestem w stanie tego ocenić ponieważ najzwyczajniej w świecie takich nie posiadam.
Wracając do bezpieczeństwa i atmosfery panującej w szkole nie mam żadnych zastrzeżeń ponieważ w przeciągu 2 lat nie napotkałem się na sytuacje z użyciem przemocy. Nauczyciele próbują utrzymywać dobry kontakt z uczniami oraz pomagać im w ich rozwoju zarówno intelektualnym jak i społecznym i psychicznym.
Samo wyposażenie szkoły pozostawia wiele do życzenia ale nie można zapominać ze jest to głównie związane z przeniesieniem budynku.
Jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe to uważam ze są one bardzo dobrze zoorganizowane , gdzie przykładem może być DKF oraz kółko chemiczne .
Zdecydowanie polecam naszą "dziewiątkę" każdemu :))