Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nacha - opinia wątek zamknięty Polecam Szkołę Rodzenia Super Mama! Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy...
~Nacha
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty My wraz z partnerem jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć w szkole rodzenia...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 maja 2019

Bardzo dobra szkoła rodzenia wątek zamknięty Fajne zajęcia, dużo z nich wyniosłem jako partner, przyszła matka chyba...
~Janek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Polecam uczestnictwo w zajęciach szkoły rodzenia Super Mama. Prowadząca...
~paulinag
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo dużo wynieśliśmy z kursu w szkole rodzenia. Cieszę się ze ja i partner...
~zuzann
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

:) wątek zamknięty Polecam szkole rodzenia Super mama. :)
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

super szkola wątek zamknięty bardzo polecam!!!! zajęcia teoretyczne w milej atmosferze, konkretne...
~justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajne zajęcia! Można było się sporo dowiedzieć, zarówno od strony...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Fajne zajęcia teoretyczne i super fitness dla ciężarnych wątek zamknięty Zajęcia godne polecenia. Szkoła nastawiona na pomoc przyszłym rodzicom....
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Polecam! Polecam! Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zajęć w Gdansku Osowej oraz z wizyt domowych...
~Justyna K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Na zajeciach szkoły rodzenia dowiedzieliśmy się wielu ważnych dla nas rzeczy....
~MK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

jak najbardziej polecamy :) wątek zamknięty uczęszczaliśmy z Mężem na kurs standardowy, do wyboru są także kursy...
~Monika i Jakub
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Super spotkania :) wątek zamknięty Szkoła jak najbardziej OK. Bardzo podobał mi się dobór tematów spotkań....
~Basia13
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2012

rewelacja :) wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam te szkole. Mnie przekonala mozliwosc...
~Janna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry