Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daga - opinia nowy temat Pani Marzena super babka. Bardzo miła, zaangażowana, kompetentna. Polecamy Ją...
~Daga
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 18 stycznia 2022

Paulina mama Jasia - opinia Bardzo polecam szkole i prowadzącą zajęcia którą byla Marzena Dreczka. Bardzo...
~Paulina mama Jasia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2021

Sandra - opinia Z całego serca polecam tą szkołę rodzenia, poleciła mi ją koleżanka, która...
~Sandra
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Oli - opinia Polecam położna Marzena Dreczka. Bardzo sympatyczna i konkretna osoba o dużej...
~Oli
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2020

Beata S. - opinia Polecam kurs w Super Mamie wszystkim rodzicom, zwłaszcza tym, którzy oczekują...
~Beata S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Magda - opinia Nasza położna to Marzena Dreczka i lepiej nie mogliśmy trafić. Kiedy jeszcze...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Margotka90 - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z zajęć w szkole rodzenia Super Mama. Oprócz przygotowania...
~Margotka90
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Super Mama - Super szkoła wątek zamknięty Dużo informacji, położna Ewa Bagińska super kobieta z dużą wiedzą i...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2017

Super szkoła wątek zamknięty Bardzo cieszę się, ze trafiłam właśnie do tej szkoły rodzenia- zwłaszcza...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Super zajęcia! wątek zamknięty Naprawdę fajne, rzeczowe zajęcia! Polecam!
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Szkoła Rodzenia godna polecenia!! wątek zamknięty Witam, korzystałam z mężem z zajęć w Gdyni Pogórzu. Zajęcia prowadziła p....
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły rodzenia. Nie czuję się przygotowana. Nie było,...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Super szkoła!! wątek zamknięty Witam, miałam przyjemność skorzystania z indywidualnych zajęć szkoły rodzenia...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

Świetna Szkoła Rodzenia wątek zamknięty Położna, p. Jolanta rewelacyjna ! Ciekawie mówi, odpowiada na wszystkie pytania.
~Dagmara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry