Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria - ocena Webinar bardzo ciekawy i wartościowy. Panie odpowiedziały na wszystkie nasze...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Małgosia - ocena Bardzo serdecznie polecam tę szkołę - przyjazne położne, dużo przydatnej...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Maja - opinia Jestem pod ogromnym wrażeniem ilości wiedzy i umiejętności, które przekazała...
~Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2023

Kinga - opinia Super, ogromna wiedza-polecam. Słuchałam z wielkim zaciekawieniem, Panie...
~Kinga
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Monika - opinia Polecam, dużo cennych informacji.
~Monika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Justyna - opinia Bardzo ciekawe i co najważniejsze praktyczne informacje. Myślę, że to dobra...
~Justyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Olga - opinia Bardzo dziękuje za taki ogrom wiedzy i zaangażowania! Jestem dużo...
~Olga
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Monika - opinia Super połączenie zajęć na żywo i on- line. Można korzystać i z ćwiczeń i z...
~Monika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Asia - opinia Bardzo merytoryczny i pomocny webinar. Czuję się lepiej przygotowana do...
~Asia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Sylwia - opinia Bardzo dużo informacji i przydatnej wiedzy o porodzie i o skutecznym...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Monika - opinia Rzetelnie i konkretnie przekazana wiedza. Bardzo dziękuję :)
~Monika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Ania Chojnacka - opinia Dawka informacji których potrzebowałam! bardzo dziękuję, jestem spokojniejsza...
~Ania Chojnacka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Honorata - opinia Nie przypuszczałam, że oddech jest tak ważny w porodzie, ale Szkoła Rodzenia...
~Honorata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

klaudia - opinia Polecam serdecznie , bardzo fajnie przekazane informacje, prosto i na temat ,...
~klaudia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Łucja - opinia Bardzo pouczający webinar o oddechu w porodzie. Mega dużo informacji, bardzo...
~Łucja
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Ewa - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług Szkoły Rodzenia. Coraz więcej wiem i czuję...
~Ewa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Natalia Ignatiuk-Mortel - opinia Jestem zadowolona z usługi szkoly rodzenia, poza zajęciami stacjonarnymi...
~Natalia Ignatiuk-Mortel
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Klaudia - opinia Webinar o oddechu w porodzie pozwolił mi spojrzeć na poród w inny sposób....
~Klaudia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Ewelina Staszak - opinia Bardzo rzetelne informacje przekazane w przyjazny i zrozumiały sposób. Treści...
~Ewelina Staszak
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Aneta - opinia Tematyka zorganizowanego webinaru bardzo przydatna. Cenna wiedza i wskazówki...
~Aneta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry