Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - opinia Polecam kazdej mamie tą szkołę rodzenia, bardzo przydatne zajecia, super...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Michał Kowalczyk - opinia Ogromna wiedza położnych przekazana w bardzo przyjemny sposób. Gorąco polecam
~Michał Kowalczyk
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2021

Justyna - opinia Jestem bardzo zadowolona z zajęć Szkoły Rodzenia Super Mama. Mimo trudności...
~Justyna
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 grudnia 2020

bobkowska89 - opinia Bardzo miła atmosfera, bardzo wspierająca plus widzę którą otrzymałam będę...
~bobkowska89
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2020

Joanna - opinia Bardzo polecam! Rozpoczynałam kurs jeszcze stacjonarnie, w Gdyni Karwinach z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Magda - opinia Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni! Pani Sylwia to świetna położna i...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Paulina - opinia Polecam z całego serduszka ❤️❤️
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2020

Kasia - opinia Szczerze polecam! Uczęszczałam do tej szkoły już po raz drugi, bo na zajęcia...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2019

Polecam Jesteśmy bardzo zadowoleni! Wspaniała położna Ania przekazała nam dużo...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Wybraliśmy kurs weekendowy, który odbył się w kameralnym gronie (oprócz nas...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2019

Niekoniecznie wątek zamknięty Mam porównanie że szkołą w przychodni na Morenie, stamtąd wyniosłam o niebo...
~anonim
-

dodano: 21 maja 2019

Polecam! wątek zamknięty Wybrałam kura indywidualny i lepiej trafić nie mogłam! Serdecznie polecam...
~Zofia
-

dodano: 1 lutego 2019

Godna polecenia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, już nie raz usłyszałam od koleżanek mam, że sporo nas...
~Magda
-

dodano: 16 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry