Super Rent

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Dywizji Wołyńskiej 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rewelacja, szybko, sprawnie, profesjonalnie wątek zamknięty Szybko sprawnie i konkretnie. Serwis pierwsza klasa, zawsze zadbane i czyste...
~Sebastian T
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Auta jak nowe, cena bardzo dobra, Jakos uslugi znakomita! Wypozyczalnia...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Patryk wątek zamknięty Zdecydowalem sie na wynajem auta u Pana Rafala z polecenia. Kontakt przed...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

Super firma wątek zamknięty Firma superrent jest godna polecenia wynajmuje auta od pana Rafała juz ponad...
~Piotr D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

uwaga na nie slownosc wątek zamknięty Umawialem sie na fokusa na 5 din za 500zl a okazalo sie ze ma dlamnie na...
~slawek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

super wątek zamknięty super samochody super obsługa czyste zadbane a najwazniejsze to ze są nowe...
~misiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

gorąco polecam wątek zamknięty co tu duzo mowic, mila i sympatyczna obsluga, do tego szybka i profesjonalna,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Firma naprawde godna polecenia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wypożyczalni. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie...
~liadam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

Ale...... wątek zamknięty jak zwykle wszystko ok, ale mały kamyczek do ogródka,wybrałem Mazdę 3 na...
~Mateusz Myszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Super Rent - Firma Godna Polecenia wątek zamknięty Super Rent firma godna polecenia pan Rafał bardzo fajny. Mile podejscie do...
~Łukasz UK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Firma - godna polecenia !!! wątek zamknięty Firma w 100%godna polecenia !!! Kontakt idealny !!! Bardzo mila obsluga :)...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

pozytywnie wątek zamknięty Szybko,sprawnie i miła obsługa. Polecam
~sabina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

polecam ! wątek zamknięty Witam. Wypozyczyłem auto na 18 dni. Samochód nowy zadbany. Miłe podejscie do...
~gargulec16
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

zdecydowanie na tak wątek zamknięty pierwszy raz skorzystałem z tej wypożyczalni aut i jestem zadowolony...
~Gregor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Grzesiek z IE wątek zamknięty Firma godna zaufania,wszystkim polecam,Rafał super gość.Cała tranzakcja...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

super firma pana Rafala wątek zamknięty super wyporzyczalnia bardzo polecam ostatnio mialem forda mondeo super auto...
~SLAWEK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

mateusz - opinia wątek zamknięty wypożyczalnia godna polecenia, flota duży wybór, autka zadbane, na pewno...
~mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

SUPER wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z uslug tej firmy,pelen profesjonalizm.Firma godna...
~lukasz,stansted
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

Naprawde Polecam! wątek zamknięty Korzystalem juz kilkakrotnie z uslug tej firmy i za kazdym razem bylem...
~Adam Bienkowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2014

Biedronka - opinia wątek zamknięty Bardzo mila i profesjonalna obsluga.Cena adekwatna do pojazdu. Goraco polecam...
~Biedronka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry