Super Rent

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Dywizji Wołyńskiej 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
piotr d. - opinia Wynajmuję auta od Rafała od 2013 roku zawsze wszystko gra
~piotr d.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2023

Bartek - opinia wątek zamknięty Zarezerwowałem auto na dobę przez system rezerwacji na stronie internetowej...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Daria - opinia wątek zamknięty szybka obsluga ,fajne auta ,bez kaucji czego chcieć więcej. Po prostu super .
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lutego 2020

nie polecam !!!!!! wątek zamknięty Ceny wymyśla na poczekaniu, ani razu nie dostałem auta które było zamówione....
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 września 2018

Corsa wątek zamknięty Dostaliśmy fajne nowe autko bez kaucji , Pan Rafał jak zwykle bezproblemowy....
~Sylwek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Nie polecam. wątek zamknięty Pan który przywiozl nam samochód zachowywał się jak nie mowa. Zero kontaktu z...
~Mama 9mies dziecka!
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Super Rent = Super Kant wątek zamknięty Absolutnie nie polecam kombinuja nawet jak zarezerwujesz a ktos znajdzie sie...
~Stave
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem szczerze polecam atrakcyjne ceny normalne...
~Anna M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Swietna wypozyczalnia! wątek zamknięty Trafilam na strone Super Rent. O dziwo, nikt na tej stronie nie wolal o moja...
~Ewa z Michigan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2017

Wynajem auta w Superernt. wątek zamknięty Po raz pierwszy kozystalam z tej wypozyczalni saonochodow i moge powiedziec...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie, nowe samochody, miła obsługa, dobry kontakt...
~Roman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Latwy i szybki wynajem wątek zamknięty Samochody w świetnym stanie, profesjonalna i przesympatyczna obsługa. Żadnych...
~Piotr Jasinski
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Szybkie wypożyczenie na ostatnią chwile wątek zamknięty Jestem mega pozytywnie zadowolona i zaskoczona podejściem do klienta:)Pan...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Dobra i profesjonalna obsluga wątek zamknięty Bardzo dziekuje za mila i profesjonalna obsluge. Samochod otrzymalam czysty,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Marzenka - opinia wątek zamknięty Polecam. Auta nowe, czyste , komfortowe, a obsluga bardzo miła i zyczliwa....
~Marzenka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Szkoda czasu wątek zamknięty Do niedawna było ok ale kilka ostatnich wizyt w Polsce rozpoczęło się nie...
~Raf
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Czysta przyjemność wątek zamknięty Naprawdę polecam każdemu firmę Pana Rafała. Auto nowe, czyste , komfortowe,...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

najlepsza w 3miescie wątek zamknięty biore samochody od 3 lat ,przecietnie co 1,5miesiaca ,przetestowalem...
~Piotr B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

dzięki wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za szybką i sprawną obsługę. W czerwcu kolejny raz będziemy...
~lukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Dziekuje wątek zamknięty Dziękuje za szybkie sprawne dostarczenie auta i jego odbiór. Wszystko bez...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry