Trafilam na strone Super Rent. O dziwo, nikt na tej stronie nie wolal o moja karte kredytowa przy rezerwacji samochodu. Dostalam tylko email z numerem rezerwacji, kosztorys i telefon, pod ktory zadzwonilam. Pan Rafal, zaproponowal mi inny samochod anizeli ten, ktory zarezerwowalam w innej firmie, sugerujac bardziej ekonomiczny, ale uwzgledniajac moje wymagania takie jak automatyczna skrzynie biegow i klimatyzacje. Samochod, ktory mi podstawiono byl czysty, nowy (2016) i sprawowal sie nienagannie przez caly okres wynajmu. Samo zalatwianie wynajmu to nieskomplikowany proces, ktory odbyl sie juz w podstawionym aucie. Pan Rafal, wyjasnil co jest gdzie i jak dziala :-)... w koncu nie wszyscy jezdzimy tym samym modelem samochodu. Po potraceniu naleznosci karta kredytowa moglismy sie z mezem udac na nasze wojaze. Bardzo polecam profesjonalizm, znajomosc j.angielskiego (jestesmy z US i maz mogl rozmawiac z p.Rafalem) i , co najwazniejsze, uczciwosc i rzetelnosc. Wynajem bez ukrytych kosztow. Dziekujemy p.Rafale i do zobaczenia w nastepnym razem.

wypowiedź zmoderowana ( 2017-10-07 22:18:51)