Zrobiłem sobie koronki na implantach. Odesłał mnie do dr Krupskiego mój dentysta twierdząc, że jest on najlepszy w Trójmieście. Gość wykonał wszystko szybko, profesjonalne i za rozsądne pieniądze. Wiem to precyzyjnie, bo byłem też u paru innych implantologów. Jedni odmówili leczenia bo byłem za trudnym przypadkiem a inni ustalali jakieś kosmiczne ceny i odnosiłem wrażenie, że nie wiedzą za bardzo jak to zrobić. Dr Krupski powiedział mi zdecydowanie co zrobić, w jaki sposób, ile to będzie kosztować i zrobił dokładnie tak jak opowiedział. Uzupełniał mi kości, dziąsła, robił implanty a potem odesłał od technika, który zrobił super koronki. U mojego dentysty wszyscy stomatolodzy się potem zbiegli i oglądali jak można to było wykonać. Facet nie tylko super profesjonalista o dużej wiedzy ale także b miły człowiek. Troszkę trudno się do niego dostać bo jest spora kolejka, ale chyba trudno się dziwić. Czasem warto troszkę poczekać i być cierpliwym podczas leczenia (te implanty troszkę trwają :( i kosztują :( ). Tomek K.