Widok
Super fachowiec
W czerwcu złamałem rękę w trzech miejscach ,więc wakacje rozpocząłem z ręką w gipsie. W sierpniu trafiłem do Emilii i zaczęła się ciężka praca nad usprawnianiem mojej ręki. Trochę się nacierpiałem ,ale fachowość i cierpliwość Emilii przez 15 dni doprowadziła moją rękę do "normalności".
Opłacało się ,bo zdążyłem jeszcze popływać na skimie i wróciłem do treningów z koszykówki i unihokeja.
Warto korzystać z pomocy Emilii ,bo jest super rehabilitantką .
Dziękuje Emi i życzę Ci pełnego szczęścia,powodzenia i zadowolonych pacjentów Nowego Roku 2015 .-Piotrek z braćmi i rodzicami
Opłacało się ,bo zdążyłem jeszcze popływać na skimie i wróciłem do treningów z koszykówki i unihokeja.
Warto korzystać z pomocy Emilii ,bo jest super rehabilitantką .
Dziękuje Emi i życzę Ci pełnego szczęścia,powodzenia i zadowolonych pacjentów Nowego Roku 2015 .-Piotrek z braćmi i rodzicami
Moja ocena
Gabinet Rehabilitacji Fizjo Sport
kategoria: Rehabilitacja
obsługa: 6
jakość usług: 6
wyposażenie: 6
czas oczekiwania: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6