Panie Jacku chce Serdecznie Podziękować za Pana naukę jazdy :) Pan Jacek to instruktor z dużym doświadczeniem . Nie zdziera z kasy jak inni instruktorowie jazdy by byle odbebnic swoje.. Uczy z anielska cierpliwością i odrazu wyczuwa problem i go poprawia tłumacząc przy tym .. W krótkim czasie nauczyłam się wszystkiego ma wspaniałe podejście do kursantów. . Nie krzyczy, nie wytyka, nie wkurza tylko spokojnie tłumaczy i poprawia dopóki tego się nie nauczy z czym ma się problemy .. Inne szkółki nie dorastają mu do pięt .. Powinny się uczyć wręcz od Pana Jacka jak się uczy kursantów .. Jeśli ktoś chce się uczyć i zdać to prawo jazdy polecam tylko i wyłącznie Pana Jacka Sadana!!! Mój brat w przyszłym roku kończy 18 lat i nie pożałujesz dać mu na prawo jazdy by uczył Pan Jacek .. To polecony był instruktor od moich znajomych i Wszyscy zdali za sprawą tego Instruktora .. Z ręką na sercu jeśli wybierze ktoś tą szkole nie pożałujesz ani jednego grosza!!! A tym czasem Panie Jacku jeszcze raz Dziękuję za Wszystko za szczere chęci wpajanej przez Pana nauki !!! Za to ze Dzięki Panu zdałam za Pierwszym razem egzamin praktyczny mimo że stres na mnie działał lecz nawet to nie przekreslilo by zdać.