Polecam tę szkołę. Zdane za 2 razem, ale to tylko z mojej winy. Miła atmosfera i obsługa. Byłem mile zaskoczony, bo w stosunku do ceny poziom prowadzenia kursu jest bardzo dobry. Jeszcze raz gorąco polecam