Widok

Super przedszkole

Naprawdę świetne przedszkole... mój synek trafił do niego jak miał 1,5 roczku a jako że jestem osobą pracującą uczęszcza do niego przez 5 dni w tygodniu i mimo że wcześniej miał najlepszą opiekę w osobie babci to bardzo szybko się zaklimatyzował (chyba mama bardziej przeżywała:), jest sporo zajęć dodatkowych, rodzice codziennie mają relację z tego co dziecko robiło, dostają wszystkie rysunki i prace wykonane w ciągu dnia a co najważniejsze na stronie żłobka w galerii mogą zobaczyć na bieżąco zdjęcia swoich pociech:) synek przez kontakt z dziećmi inaczej się rozwija i jest to zauważalne z dnia na dzień a dla mnie najważniejsze jest to że widzę po zachowaniu dziecka że uwielbia tam chodzić tak więc wszystkim wahającym się mamom bardzo polecam to przedszkole!!!
Moja ocena
Klub dziecięcy Sprytne Misie kategoria: Przedszkola
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyznam szczerze że na poczatku nie chciałam wystawić opini bo to przedszkole to jak przedszkole z bajki wymarzone dla mojego dziecka. Małe grupy , duzo zajęć odpowiedznich do grup wiekowych i czyściutkie sale kolorowe. Mpje dziecko jest szcześliwe tam Napewno a pani EWA jest BOSKA super pedagog widać że z powołania dziękuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry