Widok

Super szkola jazdy!

Bardzo polecam tę szkołę jazdy!!!
Teoria prowadzona przez Pana Wojtka jest czystą przyjemnością, na której są tłumaczone zawiłości prawne dotyczące prowadzenia samochodu w sposób niezmiernie przystępny. Tłumaczone są zarówno różne ciekawostki pod względem egzaminacyjnym, które nierzadko są w kontrze do rzeczywistości.
Natomiast praktyka z Panią Olą, to jest najlepsze co się może człowiekowi przytrafić! Pani Ola jest cierpliwą nauczycielką, która potrafi trafić do każdego. Nawet do takiej osoby którą byłam ja - niezbyt chętnej do zrobienia prawa jazdy, zaczynającej kurs bardziej pod przymusem niż z własnej woli. Pani Ola pokazała piękno prowadzenia samochodu i udowodniła, że nie ma przypadków beznadziejnych, czego przykładem może być to, że zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem.
Jeśli ktoś się waha, to niech się więcej nie waha, nie ma po co, tylko należy się zapisywać do GoAuto! :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Karolino ;) bardzo dziękujemy za tak piekna rekomendację ;) Sedecznie pozdrawiamy i do zobaczenia na drodze! Zespół go!auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry