Widok

Supernova

Supernova Temat dostępny też na forum:
Osiedle Supernowa to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w północno-zachodniej części Pruszcza Gdańskiego, w pobliżu ścisłego centrum miasta.

Położenie osiedla gwarantuje mieszkańcom łatwy dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się także szkoła, przedszkole i obiekty sportowo-rekreacyjne.

Sprawnie można stąd dojechać do centrum ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

budynek B2

Czy ktoś już zakupił mieszkanie na osedlu supernova w Pruszczu Gdańskim od dewelopera Activii może są przyszli sąsiedzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Supernova

My kupilismy ))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co jakieś wieści czy oddadzą szybciej niż w kwietniu bo narazie prężnie im idzie budowa Chociaż na drugiej na astra park mają 3 miesiące opóźnienia oby u nas tego nie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też. Budynek B3
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

budynek B2

My też kupiliśmy i nie możemy się doczekać a wiadomości nie ma choć chyba najpierw muszą postawić ten 4 budynek aby zieleń zrobili inaczej nie uruchomią ostatnich transz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tego co wiem to odbiory mają być w połowie maja :( szkoda bo myśleliśmy że jednak max do końca kwietnia już mieszkanko będzie w naszym posiadaniu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd Państwo mają taką informację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzwoniliśmy do biura Activii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

B3

Informacja o oddaniu w maju jest prawdziwa- 3 dni temu dzwonilam do biura Activy i dostalam odpowiedz o polowie maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy myślicie że termin do końca kwietnia jest realny co do zakończenia budowy byliśmy wczoraj przejazdem i powiem że nie wygląda to za ciekawie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koniec kwietnia?

jak w czerwcu beda odbiory to bedzie sukces...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja już kupiłem niedługo się wprowadzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

B4

Czy ktoś wie, czy teraz przed powstającym budynkiem B4 jest prywatny? Ewentualnie co tam będzie? Z tego co widać jest to teren niezagospodarowany, zarośnięty trawami/drzewami? Czy ktoś wie czy widok z okien południowych będzie właśnie na ten teren?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prywatny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak forumowicze jakieś wieści z budowy niestety nie możemy pojechac zobaczy jak tam idzie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa idzie dobrze. Z tego co piszą na profilu Facebookowym to już gładzie się pojawiają :) mam nadzieje, ze ten koniec kwietnia jest aktualny, bo chce juz dostać swoje mieszkanko :) (budynek B3)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kierowniczka budowy mowi ze osbiory dopiero w maju...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odbiory w maju

ale ktorego roku? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my też dzwoniliśmy i twierdzą że połowa maja to termin realny mam nadzieję że tak bedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiory

Informacje nt. odbioru mieszkan w B3. Realny termin to koniec czerwca. Nie ma szans na szybciej, bo opóźniła sie budowa ostatniego bloku. Świeża informacja wprost z biura Activy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;-)

nam mówili, że druga połowa czerwca, ponieważ musi być odbiór inspektora terenu tzn. tereny między blokami i parking
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko że tam dalej jest wielka dziura miedzy parkingami nie ma nawet barierek na balkonach więc trudno mi uwierzyć że wyrobią się tak jak mówią do czerwca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

masakra , szkoda gadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;-)

Nie możemy się doczekać. Pięknie będzie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bedąc przejazdem to tak szczerze mówiąc ciżeko widzę odbiór w czerwcu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

zawiedzeni

kurcze kupiliśmy u nich, ponieważ dobry developer , nie spóźnia się ..... itp no i wyszło du... szkoda zawiedliśmy się bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odbiory w czerwcu

Informacja od dewelopera: planowany termin rozpoczęcia odbiorow mieszkań przez właścicieli to 25.06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jupi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie ma co się cieszyć bo wygląda to słabo

Widząc co się dzieje to w czerwcu będzie odebranych max kilka (dosłownie!) mieszkań. Reszta sukcesywnie w kolejnych tygodniach/miesiącach. A przypomnę że obiecywali wszystkie mieszkania z B2 i B3 pod koniec kwietnia...
Ciekawe czy jak w końcu skończą te B2 i B3 to nadgonią opóźnienia z B4 i B1...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

odbiory

Czy ktoś już odebrał lub ma ustalony termin odbioru ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbior

Blok B3 mam ustalony termin na poniedziałek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dostał ktoś powiadomienie o terminie i godzinie odbioru mieszkania w B3?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie dzwoniła Pani z Activy w piatek sie umówić. Odbiory maja byc od 25.06 przez kolejne dwa tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak odbiory ktoś może napisać na co zwrócić uwagę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po odbiorze w B3

My sprawdzaliśmy piony i poziomy ścian i podłóg (równe jak stół), ewentualne uszkodzenia drzwi i okien (zwróćcie uwagę na okleinę na zewnątrz, zeby była cała), jesli macie licznik prądu mozna zadzwonić dzwonkiem i sprawdzic czy jest prąd. Dodatkowo ilosc i położenie włączników i gniazdek, pęknięcia na ścianach. Takie ogólne sprawy. U nas wszystko bez problemu, naprawde super wykonanie, nie było do czego sie przyczepić. Nie zapomnijcie zapytać o kod do domofonu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnp tynki sa 3 kategorii i sa male dziurki w nich, moglabym poprosic o zdjecie z bliska jak to u Panstwa wyglada ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tynki?

Chodzi o tynki czy gładź? Bo w pokojach jest gładź, a w łazience tynków nie ma pod płytki. Wiec zdjęcia samych tynków nie bede w stanie zrobic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O gladz, tak jak w pokojach jest.Bo zastanawiam sie czy sciany sa juz gotowe na malowanie na wstepie czy jak to wyglada ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ściany gotowe sa do malowania. Wstępnie na biało juz sa pomalowane, wiec na upartego nawet malować nie trzeba, jesli komuś biały odpowiada. Jesli chodzi o dziurki w tynku, to u nas w mieszkaniu ich nie ma. Pytalam o to męża, który zwracał na to uwagę i nie znalazł nic. Niestety zdjęcia nie dam rady podesłać, obecnie nie ma nas w pobliżu Pruszcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok, dziekuje bardzo chodzilo mi tylko o to czy od razu nadaja sie do malowania. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ściany ładne białe. Gotowe do malowanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy Ci co odebrali mieszkanie widzieli jakie są mokre ściany w piwnicy cały czas chodzi osuszacz ciekawe jak to bedzie zimą czy nie wyjdzie jeszcze większa wilgoć do tego brak rynien i z balkonów chlapie na piętro niżej a ci mają ogródki mają chyba najgorzej :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

To ze nie ma rynien, nie znaczy ze nie ma odpływu. Trzeba by dokładnie sie dowiedzieć, ale podejrzewam, ze z dachu jest przez strop i kominy połączenie z kanaliza. Byliśmy podczas potężnej ulewy na osiedlu i wymiotowaczami woda nie leciała, wiec odprowadzenie musi byc. Woda chlapie na balkony niżej? Przecież sa zrobione rynienki na balkonach z betonowymi frontami, a na zwykłych woda nie stoi i nie chlapie. Moze właściciele ogródków bedą mieli lekko niekomfortowe warunki podczas ulew, ale zakładam, ze każdy decydując sie na mieszkanie z ogródkiem przewidział taka mozliwosc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

myślę że nikt nie przewidział że tak z tych rynienek będzie chlapać a najmniej właściciele ogródków no ale to nie mój problem mnie martwi wilgotność w piwnicach no i przy garażach osuszacze co teraz jak jest lato a ściany są mokre to co będzie zimą i jesienią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mieliście Państwo jakieś problemy z odbiorem? Wszystko ok? Jeśli chodzi o opłaty za mieszkanie macie może jakaś symulacje ile to mniej więcej wyjdzie za mieszkanie np. 50-60m2? Rozumiem że inwestycja ma ogrzewanie miejskie? Nie jestem w stanie nigdzie znaleźć tej informacji. Rozważam zakup na tym osiedlu i chciałbym poznać wasze opinie o osiedlu bo cena jest dość wysoka. Chyba nie będzie ogrodzone, prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mieszkam juz 3 tygodnie i jest swietnie. Ogrzewanie miejskie, czynszu jeszcze nie znamy. Ogrodzone raczej nie bedzie, bo w pierwszym od ulicy bloku ma byc supermarket. Ale hale garażowe sa zamykane. Ogólnie mieszka sie tu dobrze, cisza, spokój. Na razie jedyne co mi przeszkadza to to, ze ekipy budowlane parkują na naziemnch miejscach prywatnych, przez co moje auto musi stać na parkingu przy szkole. A wypędzanie codziennie kogoś innego jest irytujące. No ale to sytuacja przejściowa. Ja moge szczerze polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co do odbioru- u mnie bez problemu. Ekipy wykończeniowe tez nie zauważyły dużych problemów. Gdzieniegdzie pion i poziom lekko ucieka, ale da rade to wyrównać klejem, gdy ktos kładzie płytki. Najbardziej uciekła podłoga w salonie około 2-3mm (nie cm :) ) w jednym miejscu (dołek). A poza tym wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze to słyszeć, mam nadzieję, że będzie to przyjemne osiedle dla nas. Warto by założyć jakąś grupę na facebooku i połączyć przyszłych mieszkańców. Jakie macie zdanie na temat placu zabaw, który jest "miniaturowy", wiecie jak pod kątem prawnym spółdzielnia mieszkaniowa może zmieniać teren osiedla ze składek mieszkańców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płac zabaw miniaturowy, ale za płotem w szkole juz jest duzy i lepiej wyposażony. Kawałek dalej- na wjeździe do Juszkowa kolejny. Wiec tragedii nie ma :) a dzieci sie bawią, co i rusz widze kogoś z dzieckiem na tym placu :) ja niestety o kwestii prawnej zmian „aranżacyjnych” nie wiem nic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosc

A jak oceniacue podziemby smitnik????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przepraszam bardzo ma być naziemny? Aby drażnił oczy???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja oceniam dobrze, przynajmniej jest on schowany i nie koli w oczy. Jedyne co mi tu przeszkadza to... ludzie niesegregujacy odpadów i wrzucających odpady budowlane na starte na srodku pomieszczenia. Odpady budowlane powinno sie wywozić w odpowiednie miejsce, a nie wrzucać do śmieci komunalnych. To nie to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile czasu przed odbiorem dzwoniła do was Pani z Activy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwonili w piatek z pytaniem, kiedy mi odpowiada, a odbior był juz w poniedziałek. Wiec szybka akcja była.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aa to faktycznie bardzo szybko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy sąsiedzi słyszeli o podłączeniu telewizji np vectra lub multimedia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ja złożyłam zamówienie na Vectrę. Skrzynka juz jest, czekam na podłączenie. Dostałam od nich info, ze czekają na dokument o wieczystym użytkowaniu budynku i po otrzymaniu tego papieru bedą sie umawiać na montaż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam, chodziło o akt notarialny o służebności z TBS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nam handlowiec z vectry mówił że już są podłlączenia i jak się zdecydujemy to środy bedzie podłączenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O prosze, dziękuje za informacje. Muszę sie chyba in przypomnieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiór budynku B4

Odebrał już ktoś mieszkanie w B4? Podobno odbiory w końcu ruszyły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Jako mieszkanka bloku B3 potwierdzam, ze odbiory sie rozpoczęły. Widać ruch :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

My odbieramy w przyszłym tygodniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My odebraliśmy w B4 15 października
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

B1

Ciekawa jestem czy b1 przed końcem roku będzie gotowy. Chyba jeszcze dużo do zrobienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Mam pytanie do mieszkańców budynku b2 I b3, zauwazylam ze nie ma dojazdu do garazy w czasie ostatnich dni przez to ze jest zablocona droga dojazdiwa przy budynku b1 (tym ostatnim ktory koncza), czy zglaszaliscie to activii, zeby jakos to zalatwili np. przez wylozenie plyt, bo chyba nawet smieciarka niedojezdza do was I smietnik zapchany??????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Droga obserwatorko

Jakbyś faktycznie była mieszkanką B4 to byś wiedziała (informacje były w obu klatkach na tablicy ogłoszeń), że nie ma dojazdu, dlatego że akurat tą drogę robią, a nie dlatego że jest błoto. Faktem jest że Activia albo raczej jej podwykonawcy się nie popisali i prace przy przygotowaniu podbudowy pod tą drogę się wydłużyły ale to już inna bajka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze ty gburze po prostu jeszcze nie odebralam mieszkania dlatego sie po klatce nie krecilam I ogloszenia na tablicy nie widzialam. Jak mam miec takich gburowatych sasiadow to juz sobie wspolczuje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

mieszkańcy czy wasze mieszkania też są takie zimne ?? my na parterze ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akustyka

Tak sa zimne i mamy duży problem z akustyka. Słychać chodzenie i glosy sąsiadów z góry :( u was też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Mieszkam na 1 pietrze i nie słyszę głosów sąsiadów. Jeśli chodzi o odgłosy chodzenia, to może właściciele mieszkania nad Państwem maja jakaś tania podłogę bez odpowiedniego wygłuszenia. Wtedy jak najbardziej można słyszeć kroki.
Mi mieszka się wyśmienicie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

A co do zimna... pewnie od hali ciągnie chłodek. Ja miesięcznie zużywam 1GJ ciepła i mam w domu około 22st (dla mnie optymalnie). Mieszkanie 60m2, jedna ściana graniczy z mieszkaniem obok, 3 są „zewnętrzne”.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysokość mieszkania

Czy mógłby ktoś mi powiedzieć jaka jest wysokość mieszkań? Gapa ze mnie, wszystko zmierzyłam tylko nie to. ☹️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas bylo 263 cm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akustyka - hałas

Czy też słyszycie chodzenie i rozmowy sąsiadów z góry?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ale niestety dzieci jezdzace na hulajnogach po klatce schodowej, ktore obijaja sie o drzwi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurcze to może słonie mieszkają nad nami :), albo podłoga jakaś do du...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No niestety jednak tez slysze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

B4

U nas też akustyka masakra, nad nami jak dzieci skaczą to słychać jakby słonie skakały,
na dole jak sąsiad odpali muzę to nie da się oglądać w ciszy TV, a nie wspomnę o psach, w życiu nie widziałam tylu psów w bloku, nie da się w spokoju na balkonie poczytać książki.
No i dzieci puszczone samopas, krzyczące, niszczące klatki, nasza ma już całe ściany brudne, ślady opon na ścianach, cała winda poniszczona, nikt o nic nie dba...
Myślę że powinniśmy jak najszybciej zamknąć jako wspólnota osiedle, bo jeszcze dużo obcych przechodzi i krzyczy pod oknami, to będzie ciężkie lato z otwartymi oknami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosc

Proszęo info ile się czeka realbie na akt przeniesienia praw od idbioru mieszkania, czy pierwsze bloki juz podpisywaly????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Realnie Ci odpiszą... Jak tu sami pracownicy biur deweloperskich chcący zrobić darmową reklamę swoim inwestycjom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odebrałam mieszkanie w ostatnim tygodniu czerwca. Spotkanie z notariuszem odbyło się na początku sierpnia, tam zostały podpisane dokumenty o przeniesieniu praw. Obecnie czekam na info z sądu o wpisie do księgi wieczystej, ogólnie może to potrwać do pół roku od momentu podpisania dokumentów u notariusza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My odebralismy w pazdzierniku I jeszcze czekamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odebralismy również na koniec czerwca akt początek sierpnia i juz nawet dokumenty z sądu przyszły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drzwi od klatki

Czy u Was też drzwi od klatki tak mocno trzaskają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Przepraszam gdzie (w którym budynku). Niestety drzwi aby się zamknęły pewien hałas. życie. życie na parterze stwarza pewne nieprzyjemności. Jeśli za mocno trzaskają wystarczy je wyregulować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czynsz

Cześć,

Zastanawiam się nad mieszkaniem w pruszczu.

Jak kształtują się u was koszta czynszu ?

Planuje mieszkanie około 60 metrów

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrycja

Mam mieszkanie 62m i czynsz wraz z hala garażowa wynosi ok 530zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

do góry