Widok

Super,super !!!!!

Od pół roku szukałam samochodu .Znalazłam swoje wymarzone auto na auto handlu w tej firmie.I powiem szczerze,że są tam profesjonaliści znający się na tym co robią.Pełna profesjonalna obsługa,informacja rzeczowa na temat auta.Auto kupiłam i jest takie jak mnie informowano na temat tego auta.Polecam z czystym sumieniem tę firmę .Jak będę szukać następnego auta na pewno zgłoszę się do nich.
Moja ocena
F.H.U. VERSUS kategoria: Giełdy i komisy
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zgodzę się z twoją opinią. Po pierwsze dlatego, że jest to kolejna opinia z tego samego ip. Po drugie dlatego, że nie mają pojęcia o autach, szczególnie ttych wstawionych na chwile - więc mnie to nie dziwi, ale byłoby dobrze, żeby mieli chociaż elementarną wiedzę. Po trzecie miałam z nimi do czynienia i te auta są różne - wiadomo, ale żeby nie odpalały i stały na "kapciach" too już chyba lekka przesada. Co do uczciwości to nie mogę wiele powiedzieć bo nic koniec końców nie zakupiliśmy, może i dobrze, a to dlatego że oferta w internecie, a w rzeczywistosći nie mają ze sobą nic wspólnego. Na stronie komisu 300 aut, na placu może zze 100. Nie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry