Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony,kupiłem samochód ,super obsługa, Pani Anetka super !!!!
~Jarek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2018

corsa wątek zamknięty Kupiliśmy w zeszłym miesiącu u nich opla corsę, na sprawdzenie wybraliśmy...
~Danuta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2018

Polecam !! wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porządku, auto sprawuje się świetnie. Kolejna...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Adam Gdańsk wątek zamknięty Kupiłem auto, nie było nowe ale informację które otrzymałem na temat AUDI A4...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Szybka sprzedaż, zadowoleni po raz kolejny! wątek zamknięty Krótko i na temat, po raz kolejny jesteśmy zadowoleni z obsługi firmy Versus....
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Sprzedawałem auto - komis sam się ze mną skontaktował gdyż miałem ogłoszenie...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

50/50 wątek zamknięty Wystawiam pozytywna opinie ale zdziwilo mnie ze w ofercie jest o wiele wiecej...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Komis na dobrym poziomie. Polecam
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Dziekuje za pomoc w wyborze. Auto marzen! wątek zamknięty Zakupilam miesiac temu samochód w tej firmie. Nie znam się na autach, zawsze...
~Martika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Samochód zgodny z opisem, super pomoc! MEGA ZADOWOLENIE wątek zamknięty Przyjechaliśmy po samochód 670 km, po poprzednich kilku oględzinach...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

sprzedaz auta szybko ispeawnie polecam wątek zamknięty bardzo fachowa obsluga.Polecam kazdemu kto chce kupic lub sprzedac swoje autko
~gdynianka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

Wszystkim polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić firmę versus w centrum. Kupiłam u nich...
~ZADOWOLONA KLIENTKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Bardzo dobry komis! wątek zamknięty Polecam innym komis w Gdyni przy dworcu, dużo samochodów na placu, sprzedawcy...
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Super,super !!!!! wątek zamknięty Od pół roku szukałam samochodu .Znalazłam swoje wymarzone auto na auto handlu...
~Ania
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Kia wątek zamknięty Zadowolona :) Sprzedawałam swoją Kię i zdecydowałam się wstawić ja do...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

firma godna polecenia, duży wybór samochodów wątek zamknięty każdy znajdzie coś dla siebie, ja kupiłem już drugie auto w tym komisie i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Super firma, a pracownicy godni zaufania! Wszystko wytłumaczą, doradzą, oby...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Citroen Grand Picasso 2.0 HDI wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, na wszystkie pytania wyczerpująca...
~Radosław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

polecam auta z tego komisu wątek zamknięty Witam, jestem zadowoloną klientką tego komisu w centrum Gdyni. Jakiś czas...
~Ania
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

super komis wątek zamknięty Duży komis i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja znalazłam i jestem...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry