Widok

Suplement diety potencja

Panowie szukam środków na poprawę potencji ale takch naturalnych. Nie chciałbym zaczynac od viagry Szczegolnie,że mam 23 lata :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często masz takie problemy> Od jakiego czasu? Robileś sobie badania? Napisz trochę więcej w tej sprawie to łatwiej bedzie CI doradzić.Jesli chodzi o ziołowe tabletki to na pewno Man power, ewentualnie polecane są jeszcze Penis complete ,aczkolwiek sam nie ogę o nich wiele napisać ze swojego doświadczenia bo ich nie brałem . Za to man tabs tak i jestem z nich zadowolony.

Mam od czasu do czasu ale coraz częściej. I to nie wiem z jakiego powodu bo pojawiaja się z niczego. Badania robiłem, testosteron również chociaz chciałbym uniknąć na raziw wizyty u lekarza, dlatego piszętutaj na forum.Po tabletkach to po jakim czasie jest efekt?

Zalezy od osoby oraz od typu tabletek. Po Man power efekt jest praktycznie od razu. Tabletki są dość mocne pomimo ziołowego składu,tak wiec moja mała rada: jak sobie je kupisz to najlepiej jakbyś wziął pół tabletki tak aby zobaczyć jak na nie reagujesz.

Ja mam 22 i zarzucam sobie man power jesli wiem ze na 100%coś bedzie / dla pewnosci ze dam rade

Brałem i man power i cum on i kilka innych ale tak jak osoba powyżej polecam zamówienie man power na początek. Najlepsze i w sumie najmocniejsze ziołowe tableki na potencje jakie sa dostępne w sklepach.

to zamawia sie w aptece czy w sklepach?

No ja zamawialem w kilku sklepach w sieci. Nie na allegro ale w takich wiekszych srpawdzonych sklepach ( szukam tam gdzie man tabs jest najtaniej).

Dziekuję za odpowiedzi. ZamówiłemJak przyjdą to opiszę czy było działanie,

Inne tematy z forum Zdrowie

Gdańsk - zabiegi na rozstępy po ciąży (3 odpowiedzi)

czy któraś z Pań może mi polecić jakiś zakład medycyny estetycznej lub zakład kosmetyczny, w...

NZOZ Medico (Brzeźno, ul. Dworska) (4 odpowiedzi)

Cześć forumowicze :) Czy moglibyście polecić jakiegoś psychiatrę z NZOZ Medico w Brzeźnie? Czy...

Implanty zębów (42 odpowiedzi)

Zęby to kompleks, który ciągnie się za mną od dzieciństwa, teraz chciałbym wreszcie to zmienić....

do góry