Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Garncarska 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
surf wątek zamknięty na zamowienie czekalam 30minut z chłopakiem, wiec strasnzie długo i bez...
~sara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Klasa sama w sobie! Bezkonkurencyjni wątek zamknięty Surfburger jest moją ulubioną firmą jeśli chodzi o burgery. Jadłam w wielu...
~Annnnn
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Obrośli w piórka wątek zamknięty Kiedyś było super a teraz nikt nie dba o klienta właściciele to bogowie...
~Ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Burgery zawsze dobre, ale ceny obecnie masakra wątek zamknięty Jadłem u was już wiele razy na jakości burgerów się nie zawiodłem, ale cena...
~Luziu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

Było fajnie ale zaczyna się psuć wątek zamknięty Jadam w surfie 2,3 razy w miesiacu, wczoraj tez zaszedlem tym razem na...
~piotr
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Moje ulubione burgery! wątek zamknięty Niedawno odkryłam Surfburgera i przepyszny nachoburger mnie uwiódł! Gorąco...
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

surflover wątek zamknięty Absolutnie się nie zgadzam. Przepyszne mięso, czuć w smaku ze wołowina nie...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Bezkonkurencyjny wątek zamknięty Mają jedne z lepszych jeśli nie najlepsze burgery spośród wielu burgerowni...
~Wojasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Jedne z lepszych burgerów w Polsce wątek zamknięty Bardzo dużo podróżuję po Polsce i zawsze kiedy tylko znajdę chwilę szamam...
~Antoni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Iga - opinia wątek zamknięty Właśnie przejeżdżalam z chłopakiem przez Gdańsk ludzie na ulicy nam polecili...
~Iga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Kozacka szama wątek zamknięty Mieso idealnie doprawione, chrupiąca buła, najlepsze burgery w trojmiescie!...
~janek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry