Surfburger

Burgery Jedzenie na telefon

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 1C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
marianna - opinia Super jedzenie, i miła obsługa, ciekawe menu. W lokalu porządek i fajna...
~marianna
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 18 listopada 2020

Ola - opinia Najlepsze burgery w Trojmiescie! Kompetentna i pomocna obsługa, uśmiechnięta...
~Ola
-

dodano: 18 listopada 2020

Zukzuz - opinia Najlepsza burgerownia w całym Trójmieście. Jak mam ochotę zjeść burgera to...
~Zukzuz
-

dodano: 17 listopada 2020

D - opinia Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, krótki czas realizacji. Przystępna cena
~D
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 11 listopada 2020

Bartek - opinia Szybko, smacznie i nie porozwalane
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 września 2020

Zawiedziony - opinia Burgery zimne, laska która obsługuje bez pytania wciska reklamówki i dobija...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 września 2020

Balejarz - opinia Surfburger - mega słabe jedzenie mięso jest tak wątpliwej jakości że strach...
~Balejarz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 lipca 2020

Klient - opinia Burger byl nasiąknięty sosem, tak ostrym ze jak wyrzuciłem papier do kosza to...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 grudnia 2019

Stały klient. Korzystam regularnie. Stała wysoka jakość burger ów. Raz zdarzyła się...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lipca 2019

Jedzenie nie dojechało... Zamówiłam burgery dużo wcześniej znając już długość czasu dowozu (średnio...
~Klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2018

Minusy wątek zamknięty -W sezonie letnim dawali takie pomidory jakby był środek zimy. Gumowe i...
~Miesz(K)anka Chełma
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2018

SurfBurger najlepszy! wątek zamknięty Moim zdaniem najlepszy burger w Trójmieście. Duża i solidna porcja!
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2018

zupełnie nie ogarniają jedzenia na dowóz wątek zamknięty Kolejny raz po godzinnym oczekiwaniu na dowiezienia burgera do firmy...
~booklover
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2017

Pyszne burgery! wątek zamknięty Nigdy i nigdzie nie jadłem tak smacznych burgerów
~Dawid
-

dodano: 13 czerwca 2017

Surf burger i Surf lemoniadka wątek zamknięty Najlepsze burgery w trójmiescie, reszta burgerowni nawet nie ma podjazdu....
~Dave
-

dodano: 8 czerwca 2017

fajnie wątek zamknięty Znalazłem jako turysta na tripadvisor i się nie zawidłem. W Gdańsku na...
~Kwiszon
-

dodano: 8 maja 2017

Chełmie dramat wątek zamknięty Surfburger jako knajpa może nie najtańsza ale ujdzie jeśli natomiast chodzi o...
~Michał
-

dodano: 10 stycznia 2017

bardzo fajne i oryginalne miejsce ;] wątek zamknięty bardzo przyjemne miejsce aby wpaść na dobre burgery. Fajne do wyboru piwa i...
~Natalaaa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2016

Pechowa partia mięsa wątek zamknięty Wieczorem z żoną zamówiliśmy 2 burgery z dowozem. Niestety mięso które...
~Grzesiek
-

dodano: 23 lipca 2016

Masakryczna obsluga wątek zamknięty Jedzenie dobre, ale kwestię obsługi pozostawie bez komentarza.
~Xyz
-

dodano: 12 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry