Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 1C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Izabela - opinia wątek zamknięty Zamówiłam burgera telefonicznie na wynos. Poprosiłam o specjala na grahamce...
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Burgery dostaliśmy zimne po 40-minutowym oczekiwaniu w lokalu (choć mieliśmy...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Malaga - opinia wątek zamknięty Fatalne jedzenie , Panie pracują Chyba za karę.Szkoda kasy na to jedzenie ..
~Malaga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Mikołaj - opinia wątek zamknięty Wasze burgery są najlepsze, często u was jadam i nigdy nie żałuję.
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 grudnia 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Super burgery, duże, warte swojej ceny. Miła młoda obsługa
~Maria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Pyszne jedzenie, przemiła obsługa oraz super atmosfera! polecam każdemu :)
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

Martyna - opinia - opinia wątek zamknięty Najlepsze burgery w Gdańsku! Składniki dobrej jakości i pyszne lemoniady, na...
~Martyna - opinia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Wizyta tam była bardzo przyjemna, obsługa pomogła mi przy wyborze dobrego...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Nati - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam surfburgera :). Miła i sympatyczna obsługa. Pycha jedzonko dla...
~Nati
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 grudnia 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Pyszne burgerki, bardzo miła obsługa, świetne składniki, pyszne sosy, mięso...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 grudnia 2020

Marlena - opinia wątek zamknięty Polecam !! Smaczne jedzenie, miła obsługa
~Marlena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

marianna - opinia wątek zamknięty Super jedzenie, i miła obsługa, ciekawe menu. W lokalu porządek i fajna...
~marianna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Najlepsze burgery w Trojmiescie! Kompetentna i pomocna obsługa, uśmiechnięta...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Zukzuz - opinia wątek zamknięty Najlepsza burgerownia w całym Trójmieście. Jak mam ochotę zjeść burgera to...
~Zukzuz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

D - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, krótki czas realizacji. Przystępna cena
~D
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 listopada 2020

Bartek - opinia wątek zamknięty Szybko, smacznie i nie porozwalane
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Zawiedziony - opinia wątek zamknięty Burgery zimne, laska która obsługuje bez pytania wciska reklamówki i dobija...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Balejarz - opinia wątek zamknięty Surfburger - mega słabe jedzenie mięso jest tak wątpliwej jakości że strach...
~Balejarz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lipca 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Burger byl nasiąknięty sosem, tak ostrym ze jak wyrzuciłem papier do kosza to...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Stały klient. wątek zamknięty Korzystam regularnie. Stała wysoka jakość burger ów. Raz zdarzyła się...
~Rafał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry