Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia Polecam wszystkim salon Świat Kuchni. Zamówione meble kuchenne najwyższej...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

Fachowa współpraca, świetne wykonanie wątek zamknięty Polecam specjalistów z firmy Świat Kuchni! Właścicielki znają się na swojej...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Polecam bez wahania wątek zamknięty W Świecie Kuchni zamówiliśmy meble kuchenne na wymiar i jesteśmy bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Meble kuchenne, szafy i łazienka wątek zamknięty Skorzystałem z usług Świata Kuchni dwa miesiące temu i nie żałuje. Mieszkanie...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Firma godna polecenia wątek zamknięty Realizacja zarówno zabudowy kuchennej, jak rownież innych zabudów stolarskich...
~K&T
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Nic tylko pelecać wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wykonanych w Świecie Kuchni mebli kuchennych,...
~Nazary
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Super wykonanie. Polecam... wątek zamknięty Z cala pewnością mogę polecić firmę Świat Kuchni. Zamówiona kuchnia i szafy...
~Karolina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Pełen projesjonalizm wątek zamknięty Nic- dodać nic ująć. Pełen profesjonalizm- począwszy od bardzo profesjonalnej...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Meble do mieszkania wątek zamknięty Mimo, że w ostateczności nie sfinalizowałem zakupu mebli w firmie Świat...
~Rafał R
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Nic dodać, nic ująć ! wątek zamknięty Kontakt do Pana Daniela dostałem od znajomego, który urządzał sobie kuchnie...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalne doradztwo, fachowa i miła obsługa, jesteśmy z rodziną...
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

świat Kuchni - ostrzegam wątek zamknięty Było (w miarę) milo do momentu wpłacenia zaliczki, później zaczęły się...
~anc
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Zadowolony Klient wątek zamknięty Zamówiłem meble kuchenne wszystko od zamówienia do montażu przebiegło...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Zadowolony klient! wątek zamknięty Wszystko co zamówiłam zgodne z zamówieniem. Szybki montaż.Ładny projekt mojej...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Świat Kuchni wątek zamknięty Polecam wszystkim,którzy pragną mieć kuchnię swoich marzeń.Obsługa salonu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Bardzo fajnie wątek zamknięty Zrobili mi kuchnie, żadnych problemów nie było, dużo nie wydałem. Krótko i na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

kuchnia jak marzenie wątek zamknięty Bardzo polecam meble ze Świata Kuchni. Przyjemna obsługa która doradzi na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Szczerze polecam !!!! wątek zamknięty Bardzo pieknie wykonane meble pod wymiar. Dobra jakość, cena super.Jestem pod...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

Firma godna polecenia. wątek zamknięty Konkurencyjne ceny to w Świecie Kuchni nie tylko pusty slogan. Profesjonalna...
~Szymon Faliszewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Godne Polecenia wątek zamknięty Od projektu do realizacji wszystko w jak najlepszym porządku. Miła obsługa...
~Daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry