Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Xyz - opinia wątek zamknięty Przedszkole, którym rządzą panie tam pracujące (przedszkolanki). Leniwe....
~Xyz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Dziękuje wątek zamknięty Bardzo dziękujemy całej kadrze oraz Pani dyrektor za współprace. Ze łzami w...
~mama Zuzy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Polecamy serdecznie wątek zamknięty Z wielką przyjemnością wystawiam pozytywną ocenę. Nasza dwuletnia córeczka...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam to przedszkole! Dużo by opowiadać, ale moje dzieci często...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Super przedszkole:) wątek zamknięty Witam:) pracowałam w te wakacje w przedszkolu na zastępstwie jako opiekunka...
~Emi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Dobre przedszkole, ale przestrzeń dusi. wątek zamknięty Kadra pedagogiczna na 6. Jedyne co jest doprawdy wielkim minusem to bardzo...
~Maminka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Tata i Mama wątek zamknięty Super przeczkole Fachowa opieka i super zajęcia dla dzieci Syn (4lata) sam...
~Mama i Tata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Przedszkole na 6+ wątek zamknięty Świat Smyka = strzał w 10:) Cudowne przedszkole, wspaniałe wspierające Panie....
~Mama:)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

mamaa - opinia wątek zamknięty Polecam to przedszkole.Jestem zadowolona z jego funkcjonowania i podejścia do...
~mamaa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

Przedszkole Rewelacja...POLECAM!!! wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem tej placówki. Bardzo miła atmosfera świetna kadra. Mogę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Świat Smyka wątek zamknięty Nasz synek chodzi do przedszkola od 2,5 lat (czyli już 1,5 roku), jesteśmy...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

superzedszkole wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola. Czasami nie chce z niego...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

szczerze polecam! wątek zamknięty Polecam przedszkole Świat Smyka! Bardzo fajna i wykształcona kadra....
~ahati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Gosia M. - opinia wątek zamknięty Moje dzieci od 4 lat z ogromna checia uczeszczaja na zajecia do Swiata...
~Gosia M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Nie mogliśmy lepiej trafić :-) wątek zamknięty Opieka - Wychowawczyni grupy starszej jest wspaniała i sama w sobie doatalaby...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

dla malucha i starszaka :) wątek zamknięty Doskonale wyposazone przedszkole, z doswiadczona kadra, ktora kocha dzieci i...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Cudowne miejsce wątek zamknięty Z całego serca polecam Świat Smyka. Cudowna ciepła atmosfera - wspaniała...
~Ula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

ile kosztuje przedszkole? wątek zamknięty W przedszkolu każą mi się umawiać z p. Dyrektor. Chciałabym sie zorientować o...
~traa
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2012

Polecam wszystkim. wątek zamknięty Doskonała kadra, świetne zajęcia dodatkowe, na które córka uwielbia chodzić....
~Zadowolony tata z Wielkiego Kack
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2010

Dzieci się nie nudzą i są pod dobrą opieką wątek zamknięty Żłobko-Przedszkole Świat Smyka działa od IX2008 i choć na początku były...
~krecik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

36

wątków

do góry