Z fryzjerem jest jak z markowej jakości ubraniem, zakładasz i odrazu wiesz, że czujesz się dobrze. Tak własnie się czuje kiedy odwiedzam ten salon. Pani Kasia ( wysoka, szczupła, w ciemnych włoskach) zrobiła mi piękny kolor włosów i super cięcie. Słuchała mnie uważnie o co mi chodzi i teraz mam cudowny kolorek w naturalnym blond odcieniu.
Pozdrawiam serdecznie Pani Kasiu!!!!!