Widok
Świetna Pani Kasia !!!!!
Z fryzjerem jest jak z markowej jakości ubraniem, zakładasz i odrazu wiesz, że czujesz się dobrze. Tak własnie się czuje kiedy odwiedzam ten salon. Pani Kasia ( wysoka, szczupła, w ciemnych włoskach) zrobiła mi piękny kolor włosów i super cięcie. Słuchała mnie uważnie o co mi chodzi i teraz mam cudowny kolorek w naturalnym blond odcieniu.
Pozdrawiam serdecznie Pani Kasiu!!!!!
Pozdrawiam serdecznie Pani Kasiu!!!!!
Moja ocena
Club Fryzjerski Alternative
kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 6
jakość usług: 6
kreatywność: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 6
5.7
* maksymalna ocena 6