Widok

Świetna kwiaciarnia internetowa

szczerze mogę polecić kwiaciarnię Laflora, całą sprawę dostarczenia kwiatów załatwiłem w niecałe 3 minuty - wybór bukietu, przelew i dane do dostarczenia prezentu.
jeśli będę korzystał jeszcze raz z poczty florystycznej, to tylko laflora
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 6
 
kreatywność: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bazując na moim doświadczeniu, mocno odradzam korzystanie z usług eKWIACIARNI Interetowej. Zamówiłam tulipany, a dostarczona została mieszkanka różnych kwiatów tj. goździki (!), jedna lilia i liście ozdobne. Podobieństwo między zamówionym towarem a tym dostarczonym znikome. Dodam jeszcze, że kwiaciarnia nie próbowała nawet przedyskutować ze mną zmiany zamówienia. Jednym słowem strata pieniędzy, czasu i nerwów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieliśmy to samo!

Zmieniono różowe róże na pomarańczowe, biało-różowe drobne goździki na duże w kolorze fuksji, a białą i barwioną na fiolet gipsówkę, która otaczała bukiet delikatną mgiełką zastąpiono... trawą niedźwiedzią!

Kwiaciarnia przekonywała nas jednak, że bukiet miał być kolorowy i jest kolorowy i że ilość kwiatów się zgadza. Reklamacji oczywiście nie uznano, a co robi klient, którego czasu i pieniędzy się nie szanuje? Wyraża opinię w internecie!

Niepotrzebnie decydowaliśmy się na droższy, ładniejszy bukiet, bo i tak otrzymaliśmy coś zupełnie innego i również nikt nie pofatygował się o kontakt z nami. Rozumiem drobną zmianę odcienia róży itp. Ale zupełna zmiana aury i kolorystyki bukietu to gruba przesada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Klientka zażądała zwrotu środków ponieważ nie mieliśmy gipsówki i zamieniliśmy to na inny dodatek.

KWIATY POZOSTAŁY TE SAME. Bukiet nazywa się kolorowy świat.
http://www.laflora.pl/product-pol-470-Bukiet-kolorowy-swiat.html
i był kolorowy.
Goździk Różowy, róża herbaciana, Santini zielone zamiast gipsówki trawa niedźwiedzia, fatsia.

Z kolorystyki tylko róża zmieniła kolor z różowego na herbaciany. Reszta kwiatów te same kolory.

Wiec pisanie o zupełnie innym bukiecie jest delikatnie mówiąc krzywdzące.

WSZYSTKIE WYMIENIONE W BUKIECIE KWIATY BYŁY a zmieniły sie TYLKO JEDEN DODATEK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witamy serdecznie,

ekwiaciarnia-internetowa.pl to nie jest nasz sklep tylko konkurencji.

Nigdy nie zmieniliśmy tulipanów na inne kwiaty bez zgody klienta.
Prosimy o podanie nr zamówienia albo imienia i nazwiska.

Jeśli post był pisany zaraz po doręczeniu. To o tej porze roku nie mamy w swojej ofercie tulipanów. Co dodatkowo wskazuje na to, iż osoba myli strony lub życzliwa konkurencja wypisuje bzdury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie najlepszą kwiaciarnią internetową jest Kwiatowa Przesyłka. Tu jest ich strona http://www.kwiatowaprzesylka.pl/ Nigdy mnie mnie zawiedli. Zawsze wszystko dostarczają na czas. Jak się złoży zamówienie i opłaci do 16:00 to kwiaty dostarczają jeszcze tego samego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałem już z kilku tzw kwiaciarni internetowych i niestety poziom usług nie zawsze jest na wysokim poziomie. Przykładowo reklamowana kwiatowa przesyłka strasznie mnie zawiodła, ponieważ otrzymany bukiet w niczym nie przypominał zamówionego. Obsługa klienta... no cóż nie jest wysokich lotów. Z Laflory korzystałem również i nie mam im nic do zarzucenia. Zarówno kwiaty jak i termin dostawy w jak najlepszym porządku. O innych kwiaciarniach się nie będę wypowiadał, gdyż wątek ich nie dotyczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

również polecam Kwiatową Przesyłkę, zamawiałem kwiaty na walentynki i dzień kobiet, obie dostawy w 100% załatwione profesjonalnie, dostarczone punktualnie, kwiaty świeże i bardzo ładne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam LaFlorę. Kwiaty zamówiłem do pracy i adresatka otrzymała je już po 2 godzinach. Super. Kwiaty ładne i świeże. Na pewno jeszcze skorzystam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry