Widok

Świetna szkoła jazdy

Doskonałe omówienie teorii na zajęciach pana Wojtka, który zwraca uwagę na każdy szczegół. Omawia przepisy z dwóch stron. Ze strony bezpieczeństwa, dbając o to, aby przyszli kierowcy nie byli zagrożeniem na drodze, ale również ze strony egzaminu, podkreślając, w którym miejscu nie możemy odpowiadać na pytania "na logikę", bo jest na tę sytuacje szczególny przepis. Kurs teoretyczny trwa 30 godzin (lekcyjnych - 45 minut) i na tle innych szkól wydaje się długi, jednak pozwala to na bardzo luźna atmosfere na wykładach, a w rzeczywistości dyskusjach, bo tak wyglądają zajęcia. Jeżeli się czegoś nie rozumie można pytać, a pan Wojtek odpowiada, nie tylko teoretycznie, ale przedstawia rzeczywiste sytuacje. Zajęcia praktyczne miałem z Panią Olą, która jest wspaniałym kierowcą, ale i nauczycielem. Wie jak jeździć i jak jazdy uczyć, a jednocześnie jest wyrozumiała i zawsze uśmiechnięta. Bardzo chętnie i szczegółowo odpowiada na wszelkiego rodzaju pytania. Dodatkowo wie gdzie jeździć podczas zajęć, więc w czasie egzaminu, miałem wrażenie, że jeżdzę po swoim osiedlu, bo znałem każdy kąt wokół PORDu. Zdecydowanie bardzo dobra szkoła jazdy, którą polecam każdemu przyszłemu kierowcy! :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Panie Mateuszu - wielkie dzieki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry