Widok

Świetna szkoła nauki jazdy! Polecam MIRKA :)

Polecam wszystkim!
Zapisując się na kurs prawa jazdy nie byłam przekonana czy będę w stanie opanować technikę kierowania samochodu, a jednak udało się! :) Wykłady prowadzone przez Mirka odbywały się w przyjemnej atmosferze, wszystko omówione w ciekawy zrozumiały sposób oparty na przykładach z życia, więc nie było nudy:)
Bałam się pierwszej jazdy, ale dałam radę i wyjechałam na miasto, tak mi się spodobało, że nie mogłam się doczekać kolejnej jazdy;) zajęcia praktyczne, które miałam również z Mirkiem rewelacyjnie przygotowały mnie do egzaminu państwowego w 100% to trasy egzaminacyjne! Super instruktor ze świetnym podejściem, cierpliwy i zaangażowany. Miła atmosfera, zero stresu. Materiały dydaktyczne bardzo pomocne, chyba z połowę pytań na egzaminie państwowym miałam właśnie z płyty! Czas spędzony w Lce będę milo wspominać! :) Podziękowania dla Mirka i Adama!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: -
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo się cieszymy! Gratulację! warto zwrócić uwagę na to zdanie, które napisała Beata: Materiały dydaktyczne bardzo pomocne, chyba z połowę pytań na egzaminie państwowym miałam właśnie z płyty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry