Widok

Świetna szkoła!

Gratuluję nowemu dyrektorowi, który wprowadził sporo nowości!!! Strzałem w dziesiątkę jest język włoski w tej szkole...(chyba jedyny w trójmiejskiej szkole) razem ze wspaniałą nauczycielką na czele! Trzeba mieć niezwykłe zdolności w przekazywaniu wiedzy, ale też wielkie zdolności pedagogiczne żeby tak rozkochać maluchy w obcym bądź co bądź języku. Moje dziecko ciągle nie może doczekać się następnych zajęć języka włoskiego.
Gorąco polecam tę szkołę!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ciekawa jestem z jakich godzin pan dyrektor dał język włoski. Jak wiadomo wydział edukacji nie wyraził żadnej szkole zgody na dodatkowy język w planie. Bardzo wątpię, aby włoski był nauczany w klasach 4-6 w pełnym wymiarze. A skąd w tej szkole etat psychologa, skoro takiego WE nie daje w szkołach podstawowych. No cóż... nie ma to, jak układy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie jesteś zdziwiona a na pewno leniwa i zfrustrowana!!!!!!!!!!! Weź się do pracy zdziwiony leniuchu i osiągniesz to co Pan Dyrektor.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co za bzdura!!! Zarówno język włoski, jak i godziny psychologa są z "godzin dyrektorskich", którymi dysponuje każdy dyrektor, ale być może woli przeznaczyć je na inne cele. Ciekawość do pierwszy stopień do piekła, a zawiść, to już kolejny...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem tak oceniac, podejrzewac potrafi kazdy ale moze niech ktos zrobi tyle dla tych szczesliwych dzieciakow co Pan dyrektor to pogratuluje...a jezeli nie jest w stanie to proponuje dac sobie bo zle to swiadczy o tym co ocenia. zreszta nawet jesli uklady, ukladziki jezeli robi to dla dobra dzieciakow w dobrej sprawie to nie widze w tym nic zlego wiec proponuje zachowac dla siebie te marne niskolotne opinie..pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry