Szkoła Podstawowa nr 79

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Kołobrzeska 49

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SP 79 - niestety zmiana na gorsze:( wątek zamknięty Z przykrością muszę stwierdzić, że szkoła zmienia się na gorsze, pan dyrektor...
~rodzic
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2017

Absolutnie nie polecam szkoly podstawowej nr 79 wątek zamknięty Niestety jak moi ostatni przedmówcy niestety nie mogę pozytywnie wypowiedzieć...
~Rodzic
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 czerwca 2018

wstyd wątek zamknięty niezalezna.pl/206974-skandal-w-gdanskiej-szkole-inka-i-zagonczyk-nadal-wyklec...
~wojakowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Świetna szkoła! wątek zamknięty Gratuluję nowemu dyrektorowi, który wprowadził sporo nowości!!! Strzałem w...
~Rodzic
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2011

Najlepsza podstawówka!!! wątek zamknięty Moja Córka jest zadowolona, każdego dnia przychodzi pełna wiedzy i chęci do...
~Mama Wiki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty Świetna organizacja i opieka nad dziećmi. Duże zaangażowanie Dyrektora w...
~Edyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Szkoła przyjazna Dzieciom wątek zamknięty Super Szkoła !!! - stworzyli ją ludzie, którym zależy nie tylko na rozwoju...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

SZKOŁA REWELACYJNA!!! wątek zamknięty Szkoła przede wszystkim dla dzieci. Kadra pedagogiczna naprawdę pracuje,...
~Zadowolony Rodzic
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

niski poziom z możliwościami wątek zamknięty Niedawno skończyłam nauczanie w tej szkole i muszę stwierdzić jedno...bardzo...
~Shiningan
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2010

Szkoła Przyjazna Dzieciom wątek zamknięty Wybór tej szkoły to była super decyzja. Moje dzieci biegną do niej w...
~mama
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2013

polecam wątek zamknięty polecam wszystkim tą szkołę . Mili cierpliwi nauczyciele dobre wyposażenie...
~Małgosia Zawadzka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2008

Szkoła przyjazna dzieciom wątek zamknięty Szkoła jest bardzo otwarta na wszelkie problemy dzieci. Panie znają prawie...
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Szkola Podstawowa nr 79-odradzam wątek zamknięty moj syn chodzil do tej szkoly i bardzo oboje cieszymy sie ze ja zmienil....
~nata
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2011

świetna szkoła wątek zamknięty Polecam SP nr 79 wszystkim zastanawiającym się nad wyborem szkoły dla swojego...
~Katarzyna L.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Szkoła super ! wątek zamknięty Jak na razie szkoła wydaje się bardzo przyjazna dzieciom . Jednozmianowy...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

poziom zerowy wątek zamknięty Szkoła żałosna nauczyciele zamiast uczyć to wymyślają zastepcze tematy,...
~Dziewczynka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2011

absolwent - opinia wątek zamknięty To jakieś kompletne bzdury o niskim poziomie nauczania! Może za poprzedniej...
~absolwent
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 marca 2011

jest super wątek zamknięty Może z sentymentu moje dziecko chodzi do tej szkoły, chociaż rejon jest gdzie...
~Mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

niedoszły uczeń - opinia wątek zamknięty Patrzyłem na szkołe z mojego okna i nie koniecznie chciało mi się iść do tej...
~niedoszły uczeń
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Średnia opinia wątek zamknięty Średnia opinia szkoły w osiedlu, jestem absolwentem, nauczyciele średni,...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

24

wątków

do góry