Super Szkoła !!! - stworzyli ją ludzie, którym zależy nie tylko na rozwoju dzieci ale i bezpieczeństwie oraz poczuciu własnej wartości. Dyrekcja, Nauczyciele, Personel - Ci wszyscy ludzie każdego dnia z uśmiechem witają dzieci i odpowiadają na każdą ich potrzebę.
Patrzę na moje dziecko i aż mi się łezka w oku kręci - jak przyjazne środowisko w którym przebywa pozwoliło się dziecku otworzyć, uwierzyć we własne możliwości, pokonać trudności! Jak każdego dnia z ochotą idzie do szkoły, by spotkać kolegów i koleżanki, nauczycieli i personel, który każdego zna po imieniu. Jeżeli jest kłopot rozwiązujemy go wspólnie - nauczyciel, czy pani Intendentka (w przypadku niejadka ;-)) zawsze wesprze i pomoże, a przede wszystkim zauważy potrzebę. Tu naprawdę nikt nie zostaje sam ze swoim, mniejszym lub większym problemem. Poziom nauczania jest wysoki - ale nasze Panie potrafią zmotywować dzieci - wierzą w każdego! Każdemu dają szansę!
Serdecznie dziękuję Dyrekcji, Nauczycielom, Personelowi za stworzenie tak przyjaznych warunków dzieciom! Cieszę się że moje dziecko chodzi do szkoły, w której świetnie się czuje!