Widok

Świetna szkoła!!

Szczerze polecam. Zdałam egzamin praktyczny za drugim razem. W co dalej nie wierzę. Byłam na kursie z 7lat temu w tragicznej szkole CARUSEK, która nie nauczyła mnie niczego, w ogóle nie umiałam wykonywać podstawowych manewrów. Nie przystąpiłam wtedy nawet do egzaminu. Poszłam do GD Prawko na Morenie ponieważ była blisko mojego miejsca zamieszkania. I miałam szczęście. Bo szkoła naprawdę ma najwyższą zdawalnośc i jest bardzo profesjonalna. Traktuje Cię jak klienta, miło, uprzejmie i pomocnie. Nie jakby wyświadczali Tobie jakąś przysługę. Uwierzyłam, że naprawdę mogę dobrze jeździć i już się nie boję. Poza tym przygotowują do egzaminu, wszystkie trasy egzaminacyjne oraz manewry. Polecam szczególnie Instruktora Łukasza najlepszy!!, który ma gigantyczną cierpliwość i dużą wiedzę, nigdy na mnie nie krzyknął. Poza tym zawsze dostaje "najgorsze przypadki":), które wyprowadza tak, że zdają egzamin.Ustalanie godzin również na plus, gdyż zawsze dostosują się do Ciebie, rozumieją, że ktoś pracuje.
Szczerze Polecam super szkoła.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: -
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

:) bardzo dziękujemy za miłe słowa o GDprawko i gratulujemy zdanego egzaminu :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry