Widok

Świetna szkoła

Moje dziecko z wyboru jako 6- latek jest w pierwszej klasie i zarówno ja jak i mój synek jesteśmy zadowoleni z ósemki. Bardzo dobrze dostosowano plan lekcji do 6-latków- jedna zmiana, przeważnie na 9.00, wykwalifikowana kadra- Panie elastycznie podchodzą dzieci i ich potrzeb, szkoła posiada świetlicę, co prawda świetlica jest często zatłoczona ale to już wina systemu.. uważam też, że dziecko w wieku 6 lat nie powinno przebywać tam dłużej niż godzinę, lepiej byłoby gdyby pobawiło się w domu, to przecież tylko 6 latki, oprócz zorganizowanych zajęć w szkole potrzebują uwagi rodziców w domu. Zajęcia dodatkowe uważam również za wystarczające jak na 6-latków. Jestem spokojna bo uważam,że moje dziecko w tej szkole jest bezpieczne.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przereklamowana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedna zmiana, ponieważ mało dzieci. Żadna to zasługa szkoły.

Zatłoczona świetlica to nie wina "systemu", ale złej organizacji szkoły. W zwykłych, dobrych szkołach publicznych świetlice potrafią działać tak, że rodzic nie ma obawy zostawić tam dziecko na kilka godzin, szczególnie kiedy kończy ono lekcje np. o 11.30.

Mama 6-latka podpisuje się pod filozofią szkoły nr 8: dzieci po lekcjach możliwie szybko do domu-czyli "baba z wozu-koniom lżej"...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale tak nie powinno być, to po co świetlica, zamknąć i radź sobie rodzicu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry