Widok

Świetna szkoła

Wbrew opiniom niektórych szkoła jest naprawdę świetna. W tym roku podczas naboru zostało odrzuconych ok. 120 osób. System oceniania od 0-20 jest bardzo dobry, nie ma czegoś takiego, że ocena 4- i 4+ jest tą samą. Poziom bardzo wysoki, nie ma co ukrywać - jest ciężko. W każdym roku mamy wielu laureatów w konkursach, którzy są rzetelnie przygotowani przez nauczycieli czy to na tak zwanym ISE czy na lekcjach. Pani L od polskiego jest najlepszą nauczycielką jaką można spotkać, z resztą nie ona jedyna. Polecam.
Moja ocena
X Liceum Ogólnokształcące kategoria:
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
Faktycznie świetna: "zostało odrzuconych ok. 120 osób", uśmiałem się. System oceniania: "nie ma czegoś takiego, że ocena 4- i 4+ jest tą samą" - mhm, faktycznie wiesz super to jest naprawdę, jak dostaniesz 16 i np. 13 wyjdzie Ci 3 a jakby było 17 to byłaby 4 :) większego g*wna w życiu nie widziałem.
Poziom: Tak, wysoki. Moi drodzy w gim 25 macie normalnie jak w klasie maturalnej przez całe te 3 lata! :) po prostu miodzio, nie ma to jak siedzieć do 4 nad ranem przy książce z kawą albo jakimś ziółkiem. A potem się dziwią, że dzieciaki zamulone chodzą i coś biorą...
Laureaci są faktycznie, ale zazwyczaj z klas dwujęzycznych, czasem się zdarzą politechniczne. Dwujęzyczne zawsze są na pierwszym miejscu, królowie i królowe. ISE są jakie są, inaczej mówiąc, nie są. Może trudne do ogarnięcia, no ale prawdziwe. Niby coś takiego jest w szkole, ale tak naprawdę to jedna wielka ściema.
i tutaj dam ogromny pozytyw, Pani Laskowska od języka polskiego to cudowna kobieta, nauczyła mnie najwięcej ze wszystkich nauczycieli w tej szkole - ona jedyna.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już nie będę się wdawać w dyskusje, bo ktoś mnr uprzedził, ale powiem tylko, że Pani L i reszty super nauczycieli nie ma już w naszej szkole, bo nasza kochana dyrektorka postanowiła ich zwolnić, tylko dlatego, że mieli własne zdanie ;)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie. Dyrektorka ma tendencję do wyrzucania kreatywnych i wspaniałych nauczycieli ,którzy obalają schemat nauczania i uczą kreatywności.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry