Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się dawno temu i w innej szkole nauki jazdy. Ukończenie tamtego kursu nie przyniosło rezultatu w postaci uzyskania prawa jazdy. Na kilka lat zrezygnowałam z zamiaru bycia kierowcą. Aż do zeszłego roku byłam przekonana, że to nie dla mnie. Teraz wiem, że jest to bzdura totalna. W 2016, po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii nt. Osk As, postanowiłam dać sobie i nowej szkole jeszcze jedną szansę i była to doskonała decyzja. Szkołę polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć autem i chcą to robić dobrze. Świetnie przygotowani merytorycznie i praktycznie instruktorzy, przyjazne warunki nauki i wysokie wymagania stawiane kursantom to klucz do sukcesu. Dziękuję przede wszystkim i zdecydowanie polecam część praktyczną kursu z Panem Piotrem Pawłowskim. Doskonale przygotowany jeśli chodzi o wiedzę, bardzo cierpliwy, opanowany i bardzo życzliwy nauczyciel. Ma doskonałe podejście nawet do najbardziej zestresowanych kursantów i po prostu potrafi nauczyć jeździć i robić to tak, by nie tylko zdać egzamin, ale też poradzić sobie w każdej drogowej sytuacji. Polecam. Zdałam za pierwszym razem po ukończeniu kursu w Osk As.