Doskonale miejsce na sobotnia kolację ze znajomymi! Przyjemnie urządzone wnętrze, w tle miła dla ucha muzyka no i oczywiście świetna kuchnia. Bogate menu dzięki któremu każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja szczególnie polecam owoce morza, mule w sosie winno-maślanym są genialne! Bardzo miła obsługa, wszystko podane sprawnie, szybko i z uśmiechem, Pani kelnerka chętnie pomogła w doborze dań i wina.Na pewno wrócimy tam ponownie!