Widok
Świetne miejsce, gorąco polecam.
Doskonale miejsce na sobotnia kolację ze znajomymi! Przyjemnie urządzone wnętrze, w tle miła dla ucha muzyka no i oczywiście świetna kuchnia. Bogate menu dzięki któremu każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja szczególnie polecam owoce morza, mule w sosie winno-maślanym są genialne! Bardzo miła obsługa, wszystko podane sprawnie, szybko i z uśmiechem, Pani kelnerka chętnie pomogła w doborze dań i wina.Na pewno wrócimy tam ponownie!
Moja ocena
La Vita
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 6
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.7
* maksymalna ocena 6